Inflacja, zdrowie, benefity i… Manufaktura Drinków na Kongresie Brokerów

0
857

Już jutro, 25 maja, w Mikołajkach rozpocznie się dwudziesta czwarta edycja Kongresu Brokerów. Podczas trzydniowego spotkania odbędzie się szereg aktywności organizowanych przez partnerów Kongresu oraz Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

Kongres Brokerów odbywać się będzie pod hasłem „Nowa rzeczywistość, nowe możliwości”. Jego otwarcia dokona Łukasz Zoń, prezes zarządu SPBUiR, a chwilę później wykład inauguracyjny zatytułowany „Całe szczęście w nieszczęściu, czyli co nas trzyma w pionie” wygłosi dr hab. prof. UW Janusz Czapiński. Zwieńczeniem dnia będzie wręczenie nagród Fair Play oraz świętowanie 30-lecia Stowarzyszenia. Najwięcej atrakcji będzie miało miejsce w czwartek 26 maja. Wymieniamy tylko wybrane z nich, zachęcając do zapoznania się z pełnym programem.

Inflacja i benefity ze Skarbcem

26 maja w godzinach 10:00–11:00 w sali 6/1 będzie miał miejsce panel zatytułowany „Inflacja i ubezpieczenia”. Jednym z ekspertów biorących udział w dyskusji będzie członek zarządu i CIO Skarbiec TFI, Radosław Cholewiński. Z kolei o godzinie 12:30 w sali 5/8 odbędzie się organizowane przez towarzystwo spotkanie pt. „Z czego wynika rosnąca popularność pozapłacowych benefitów pracowniczych?”. Skarbiec TFI jako partner Kongresu zaprasza też na swoje stoisko numerem 1.

Floty, zdrowie i zarządzanie ryzykiem z PZU

Natomiast w sali 5/10 znajdować się będą strefy merytoryczne PZU. Jedną z nich będzie PZU iFlota, w której eksperci zakładu służyć będą wszelkimi informacjami o tym rozwiązaniu dla fleet managerów. W strefie Ryzyko Pro będzie można poznać możliwości w zakresie zarządzania ryzykiem w zakładach przemysłowych, a w TUW PZUW – ofertę ubezpieczeń medycznych towarzystwa. Dodatkowym bonusem jest możliwość skorzystania z porad diabetyka. Z kolei Akademia Brokera przedstawi swoją ofertę szkoleń i spotkań z ekspertami rynku.

PZU Cash i PZU Życie o nowej ofercie benefitowej

Natomiast w PZU Cash i PZU Życie będzie można poznać portal benefitów pracowniczych, m.in. ofert finansowych różnych spółek z Grupy PZU oraz nowości w zakresie ubezpieczeń na życie. Zakład zachęca też do odwiedzenia strefy Kawa z PZU, gdzie przy kawie przygotowanej przez profesjonalnych baristów będzie można porozmawiać o szkoleniach IDD dla brokerów.

Gościem specjalnym PZU będzie kierowca rajdowy Tomasz Kuchar, który wystąpi 26 maja w godzinach 10.00–10.45 oraz 11.00–13.00 w salach 6/2 i 5/10. Wielokrotny mistrz Polski opowie m.in. o ryzykach związanych z uprawianiem sportów motorowych.

O zdrowiu z MediSky

26 maja o godzinie 11.00 odbędzie się tez prezentacja Laurenta Pochat-Cottilloux, CEO AXA Life & Reinsurance Solutions, zatytułowana „Ubezpieczenia zdrowotne w erze post-covidowej”. Na wydarzenie zaprasza MediSky.

Brokerska autoprezentacja z PFR Portal PPK

Tego samego dnia w godzinach 15.00–16.00 w sali 6/1 Katarzyna Rosińska oraz Patryk Wyczółkowski z PFR Portal PPK poprowadzą wspólnie panel zatytułowany „Skuteczny broker – techniki efektywnej autoprezentacji”. Podczas wydarzenia skierowanego do osób, które występują lub zamierzają występować przed innymi, jego uczestnicy będą mogli m.in. nauczyć się prostych technik antystresowych do wykorzystania w codziennym życiu oraz poznać elementy uatrakcyjniające przekaz.

Relaks z Saltusem

Ciekawą propozycję przygotował również Saltus Ubezpieczenia. Zakład zaprasza brokerów 26 maja w godzinach 11.00–16.00 na rozmowy do swojej Strefy Relaksu, zlokalizowanej na plaży przy jeziorze Tałty w porcie przy Hotelu Gołębiewski, goszczącego uczestników Kongresu. Odwiedzający Strefę będą mogli spróbować napojów serwowanych przez Manufakturę Drinków oraz wziąć udział w losowaniu voucherów na lekcje gry w golfa. Saltus Ubezpieczenia organizuje też 26 maja pokaz sztuki barmańskiej wraz z degustacją alkoholowych lodów molekularnych przed sceną koncertową w porcie przy Hotelu Gołębiewski w godzinach 19.45–20.45.

(AM, aw)