InterRisk wspiera w nauce programowania i robotyki

0
460

4 listopada ruszyła druga edycja akcji zbierania ubrań w ramach działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Pracownicy, klienci, pośrednicy, członkowie zarządu i przyjaciele InterRisk do 15 grudnia będą mogli oddawać niepotrzebne, ale niezniszczone elementy garderoby. Każdy kilogram zgromadzonych rzeczy zostanie zamieniony na 1 zł. Zebrana kwota zostanie przekazana na rzecz Fundacji Sarigato, która uczy programowania i robotyki dzieci z rodzin potrzebujących.

Wybrane rzeczy można przynosić lub przesyłać do centrali towarzystwa (ul. Noakowskiego 22 w Warszawie) albo do dowolnego oddziału. Istnieje też możliwość zamówienia kuriera do dowolnego miejsca w Polsce. Wystarczy kliknąć w link: https://www.ubraniadooddania.pl/interrisk, potem „Pomagam” i podążać krok po kroku za wskazówkami. W czwartym kroku zgłoszenia darowizny do odbioru kurierskiego w polu „Słowa wsparcia” należy wpisać #InterRiskDlaDzieci.

W pierwszej edycji akcji ubezpieczycielowi udało się zgromadzić ponad tonę odzieży. Wspólnymi siłami można zdziałać znacznie więcej i pomóc osobom, które tego najbardziej potrzebują.

(AM, źródło: InterRisk)