IT w Ubezpieczeniach: Elektroniczny proces obsługi roszczeń i narzędzia do sprzedaży polis online

0
927

3 marca 2020 r. w hotelu Novotel Airport w Warszawie odbędzie się XIX edycja konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego „IT w Ubezpieczeniach”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne. Z kolei zaproszeni goście opowiedzą o nowościach w branży. I tak Piotr Biernacki z MGX Infoservice/ GigaCon Szkolenia opowie o narzędziu do analizy procesów biznesowych, jakim jest BPMN. Piotr Grzegorzewski z firmy Kontel wygłosi prelekcję na temat „Korzystanie z komunikacji wideo to mniejsza ilość wyjazdów, czyli mniejsze zanieczyszczenie środowiska i większa oszczędność”. Wojciech Furmankiewicz z Red Hat opisze technologie Red Hat w sektorze ubezpieczeń, dr Przemysław Sołdacki z Astrafox omówi od A do Z elektroniczny obieg umów, natomiast Marcin Makowski z BeOne  przedstawi proces obsługi roszczeń na platformie Alfresco.

Podczas konferencji wystąpi również Paweł Wałuszko, niezależny ekspert, który odpowie na pytanie, dlaczego ataki socjotechniczne są tak skuteczne. Z kolei kwestia „Dlaczego audyt bezpieczeństwa to dobra rzecz… i co robić dalej?” będzie przedmiotem prelekcji Krzysztofa Młynarskiego z Teleinformatica – Wide Area Networking & Security. Natomiast Dominik Marzec z Europy Ubezpieczenia zaprezentuje narzędzia wykorzystywane w rozwoju sprzedaży w kanale online w ubezpieczeniach.

Spotkanie jest skierowane do przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych: wyższej i średniej kadry zarządzającej, specjalistów ds. rozwoju biznesu, ds. rozwoju IT i ds. innowacyjności oraz informatyków.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz rejestracji znajdujący się na stronie internetowej wydarzenia:

Kontakt z organizatorem:

karina.strojek@gigacon.org

kom. 600-677-473

marzena.wiktorowicz@gigacon.org

kom. 515 505 503

(am)