Zawód aktuariusza bez tajemnic

0
770

4 marca w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji aktuarialnej „Pewność w ryzyku”. Patronem medialnym wydarzenia organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Statystyki SGH jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Partnerami wydarzenia są Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy oraz Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Podczas konferencji jej uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak wygląda zawód aktuariusza, dlaczego przez wielu uważany jest za najlepszy zawód świata oraz co ma wspólnego z Big Data i Data Science. Dodatkowo będzie można uzyskać wiedzę na temat niezbędnych działań, jakie należy podjąć, aby zostać aktuariuszem, jak można kształcić się w tym kierunku na SGH oraz jakie perspektywy ma przed sobą ta profesja.

Ponadto uczestnicy konferencji będą mogli zasięgnąć rady praktyków i teoretyków z branży ubezpieczeń, przedstawicieli EY, Avivy, Warty i PwC, oraz Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy i Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Konferencja odbędzie się 4 marca w godzinach 9-15.00 w Auli I w budynku C SGH w Warszawie. Zapisy na nią rozpoczną się 26 lutego o godz. 20.00 pod linkiem znajdującym się na stronie wydarzenia na Facebooku: 

https://www.facebook.com/events/505699320349520/.

(am)