IT w Ubezpieczeniach: Jak narzędzia cyfrowe mogą usprawnić ubezpieczenia

0
237

3 grudnia odbędzie się XX edycja konferencji „IT w Ubezpieczeniach” – wydarzenia poświęconego informatyzacji sektora ubezpieczeniowego. W jego trakcie firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania dla branży ubezpieczeniowej, zaś prelegenci opowiedzą o przeprowadzonych wdrożeniach. Ze względu na sytuację epidemiczną konferencja, której patronem medialnym jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”, odbędzie się w formule online.

Podczas konferencji poruszane będą takie kwestie, jak ubezpieczeniowe systemy zintegrowane, systemy wspierające pośrednictwo ubezpieczeniowe, analiza i przetwarzanie  danych, narzędzia wsparcia sprzedaży oraz jej omnikanałowości i kontaktu z klientem, cyberzagrożenia, zarządzanie ryzykiem ubezpieczeniowym, rozwiązania antyfraudowe czy wykorzystanie technologii chmurowej.

Podczas konferencji wystąpi też kilku specjalistów – praktyków ze sfery informatyczno-ubezpieczeniowej. I tak Piotr Biernacki z MGX Infoservice/GigaCon Szkolenia opowie o procesach BPMN w branży ubezpieczeniowej. Z kolei Elke Schoenemann z ELO Digital Office wygłosi prelekcję na temat „Praca zdalna, a pełna obsługa klientów”. Natomiast Gabriela Stocka i Monika Łuszczak z Gfi Poland pokażą, jak zwiększyć skuteczność sprzedaży w odnawianiu polis, wykorzystując rozwiązanie pod nazwą Traviata.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych: wyższej i średniej kadry zarządzającej, specjalistów ds. rozwoju biznesu, ds. rozwoju IT i ds. innowacyjności oraz informatyków.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz rejestracji znajdujący się na stronie internetowej wydarzenia:

Kontakt z organizatorem:

karina.strojek@gigacon.org

kom. 600-677-473

anna.jankowska@gigacon.org

kom. 506 981 945

(am)