Konferencja Infoshare powraca do formatu stacjonarnego

0
197

Ruszyła rejestracja uczestnictwa w konferencji Infoshare, która powraca do dawnego kształtu. Jej tegoroczna edycja odbędzie się 14–15 października w przestrzeni AmberExpo w Gdańsku. W agendzie znajdzie się 5 scen tematycznych, a także wydarzenia towarzyszące. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Stacjonarna edycja nie wyklucza jednak wirtualnego uczestnictwa. Kupujący bilet na Infoshare 2021 zyskają możliwość fizycznego uczestnictwa w konferencji w Gdańsku, jak i pełen dostęp do transmisji live i wszystkich funkcjonalności, takich jak wirtualne expo czy matchmaking. Wszystko po to, by zapewnić jak najlepsze doświadczenia, nawet w przypadku obostrzeń, które ograniczą liczbę uczestników w AmberExpo.

– Obserwując intensyfikację akcji szczepiennej i luzowanie obostrzeń w gospodarce, podjęliśmy decyzję o powrocie do konferencji stacjonarnej. Głęboko wierzymy, że będziemy w stanie powitać w październiku w Gdańsku po raz kolejny tysiące gości z Polski i świata, oczywiście będąc także przygotowanymi na ewentualne obostrzenia. Dlatego podjęliśmy decyzję o sprzedaży biletów w bardzo atrakcyjnej cenie (odpowiadającej stawkom konferencji online), oferując możliwość korzystania z konferencji w obu formach – twierdzi Grzegorz Borowski, CEO Infoshare.

5 scen tematycznych

W tym roku uczestnicy będą mogli oglądać prelekcje na 5 scenach tematycznych:

  • Inspire – prezentuje najnowsze trendy technologiczne, skierowana jest do przedsiębiorców, pasjonatów technologii i osób poszukujących inspiracji.
  • DevTrends – specjaliści IT znajdą na niej prelekcje o kierunkach rozwoju oprogramowania od Cloud, AI/ML poprzez Java do Frontendu i UX/UI.
  • Advanced Dev – stworzona z myślą o doświadczonych programistach, prezentuje praktyczne aspekty zastosowań konkretnych frameworków i języków programowania.
  • Arena – miejsce innowacji, to tutaj odbędą się finały Startup Contest, a także prelekcje założycieli startupów i inwestorów.
  • Marketing – od kilku lat gości rodzimych i zagranicznych specjalistów od marketingu i sprzedaży, prezentując najciekawsze tematy skupione wokół digital marketingu.

Wydarzenia towarzyszące

Do agendy konferencji powraca otwarty dla wszystkich uczestników Before Party oraz Welcome Dinner skierowany do posiadaczy biletów typu investor i executive. Dla nich przeznaczony jest również rejs pirackimi łodziami – Sunset Leaders Boat Race – pierwszego dnia konferencji, który zwieńczy Great Networking Party z koncertem w Starym Maneżu, otwarty dla wszystkich uczestników Infoshare. Zaś 15 października odbędzie się After Party.

Limit osób na powyższe wydarzenia będzie zależał od ogłoszonych środków bezpieczeństwa i obostrzeń pandemicznych. O kolejności udziału będzie decydował czas zakupu i typ biletu.

Startup Contest 2021

Wraz ze startem rejestracji ruszył także nabór do międzynarodowego konkursu dla startupów. Startup Contest to stały element Infoshare, który co roku przyciąga startupy z całego świata. Już teraz mogą one nadsyłać swoje aplikacje, by w trakcie finałów 14–15 października powalczyć o nagrody o łącznej puli 30 tys. euro w gotówce ufundowanych przez Miasto Gdańsk. Startup Contest to też okazja, by zaprezentować swój projekt przed inwestorami i nawiązać kontakty biznesowe.

Bilety

Bilet Basic Pass jest dostępny za darmo, po uprzedniej rejestracji, i umożliwia dostęp do otwartej sceny Arena, Expo Partnerów, Wirtualnego Expo Startupów oraz otwartych wydarzeń towarzyszących. Bilet Conference Pass daje dodatkowo możliwość dostępu do wszystkich scen oraz do nagrań z prelekcji. W ofercie biletowej debiutuje Networker Pass skierowany do osób, które na Infoshare chcą przede wszystkim nawiązać nowe kontakty biznesowe. Natomiast Investor Pass oraz Executive Pass dodatkowo umożliwiają udział w ekskluzywnych wydarzeniach towarzyszących, takich jak Welcome Dinner i Sunset Leaders Boat Race. W tym roku pierwszy raz Startup Pass skierowany do startupów jest dostępny za darmo.

Więcej informacji:

https://infoshare.pl/

Bilety:

https://infoshare.pl/is-register/

(AM, źródło: Infoshare)