Licencja na życie

0
1555

Za nami 17. Kongres Sprzedaży PZU Życie SA! Ponad 400 agentów, doradców i zarządzających zespołami sprzedażowymi spotkało się w Cukrowni Żnin, gdzie wspólnie świętowali zeszłoroczne sukcesy. Tegoroczne wydarzenie odbyło się pod hasłem Licencja na Życie.

Pierwszy dzień spotkania rozpoczął się Konferencjami Regionalnymi, które poprowadzili regionalni dyrektorzy Sieci Agencyjnych: Artur Łuczak (Północ) i Grzegorz Siedlecki (Południe). Każdy z dyrektorów przygotował dla swoich zespołów niespodzianki – nie zabrakło inspirujących gości, dobrego humoru i oczywiście wielkich braw dla nagrodzonych i wyróżnionych agentów oraz zarządzających.

Następnie wszyscy uczestnicy Kongresu spotkali się na części biznesowej. Spotkanie poprowadził Piotr Półrolnik, dyrektor Biura Sprzedaży Własnej, który przywitał wszystkich uczestników i podsumował ubiegły rok.

Rok 2023 był kolejnym z ponadrynkowymi wzrostami sprzedaży. Szczególnie druga połowa roku przyniosła fantastyczne rezultaty, które pozwalają z optymizmem patrzeć na tegoroczne wyzwania. I kwartał 2024 r. potwierdza dobrą formę agentów wyłącznych i pozwala sądzić, że określone w tym roku ambicje są na miarę naszych możliwości – powiedział Piotr Półrolnik.

Podczas spotkania dyrektor BSW wręczył również nagrody w kilku kategoriach specjalnych oraz podziękował współpracownikom, którzy obchodzili 25- oraz 30-lecie współpracy z PZU Życie.

Wisienką na torcie było inspirujące wystąpienie byłego piłkarza ręcznego i reprezentanta Polski, wicemistrza świata Karola Bieleckiego, który opowiedział o swojej determinacji w dążeniu do celu i pokonywaniu własnych ograniczeń.

Moc wrażeń, atrakcji, wzruszeń i gromkich braw – tak w skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu Sprzedaży PZU Życie SA. Uczestnicy spotkali się na uroczystej Gali Elitarnego Klubu Agenta, podczas której najlepsi agenci, doradcy i zarządzający odebrali nagrody za wyniki osiągnięte w 2023 r.

Konwencja całego wydarzenia została utrzymana w klimacie Jamesa Bonda. O oprawę muzyczną zadbał zespół The Customs, który spektakularnie zagrał kultowe piosenki z filmów o agencie 007. Galę wręczenia nagród poprowadzili Grzegorz Siedlecki, regionalny dyrektor Sieci Agencyjnej, oraz Izabella Krzan, prezenterka telewizyjna.

Na specjalne zaproszenie PZU Życie SA na scenie gościł Kyriakos Chatzistefanou, prezydent MDRT na Europę i Oceanię. Uroczyście wręczył naszym tegorocznym laureatom Certyfikaty MDRT potwierdzające ich członkostwo w organizacji skupiającej najlepszych na świecie agentów i doradców ubezpieczeniowych.

Grono członków Klubu MDRT z ramienia PZU dynamicznie rośnie, ponieważ rozwój kultury sprzedaży i obsługi klienta propagowany przez tę organizację jest spójny z długoterminową strategią rozwoju tego kanału sprzedaży.

Wydarzenie uświetniła swoją obecnością Iwona Wróbel, członkini zarządu PZU Życie SA oraz dyrektorka Grupy PZU, która przywitała zebranych gości, podziękowała za osiągnięte wyniki sprzedaży i wspólnie z Piotrem Półrolnikiem, dyrektorem Biura Sprzedaży Własnej, wręczyła nagrody laureatom.

Nagrodę dla Najlepszego Agenta/Doradcy 2023 drugi rok z rzędu odebrał Piotr Taboła z Sieci Wielkopolskiej Północnej.