LINK4: Dodatkowe zabezpieczenie w ramach promocji ubezpieczeń nieruchomości

0
345

LINK4 rozpoczął nową akcję promocyjną mającą na celu zwiększenie bezpieczeństwa domów i mieszkań. W jej ramach ubezpieczony wraz z nową polisą LINK4 Dom otrzyma czujnik dymu.

Czujnik dymu stale monitoruje zamknięte pomieszczenia, wykorzystując najnowsze technologie sensoryczne, aby reagować na nawet najmniejsze ilości dymu powstającego w trakcie początkowej fazy pożaru. W momencie wykrycia dymu natychmiast włącza sygnalizację dźwiękową, informując domowników o potencjalnym niebezpieczeństwie.

Zainteresowani otrzymaniem czujnika muszą wejść na stronę towarzystwa bądź skontaktować się z infolinią lub agentem, by uzyskać indywidualną ofertę na nową polisę. Jej wartość musi wynosić minimum 250 zł, a klient nie może mieć aktywnej ochrony ubezpieczeniowej na konkretną nieruchomość na dzień poprzedzający zawarcie nowej umowy. Składka może być opłacona jednorazowo lub w ratach. Następnie wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na stronie. Promocja trwa od 1 listopada do 31 grudnia 2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

(AM, źródło: LinkedIn)