Marcin Wójcik wiceprezesem zarządu Pocztowego TUnŻ

0
283

Z dniem 1 maja Marcin Wójcik został powołany na stanowisku wiceprezesa zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za sprzedaż, wsparcie sprzedaży, produkt, marketing i PR.

Marcin Wójcik ukończył studia magisterskie na Wydziale Nauk Historycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w zakresie politologii i nauk społecznych, a ponadto podyplomowe studium Akademia Menedżerska – Nowoczesna Praktyka Zarządzania Firmą oraz podyplomowe studium Europejska Akademia Umiejętności Menedżerskich – Master of Business Administration w Szkole Głównej Handlowej.

W latach 2000–2002 pracował w zarządzie krajowym Państwowej Agencji Radiokomunikacyjnej w Urzędzie Regulacji Telekomunikacyjnej i Poczty (obecnie Urząd Komunikacji Elektronicznej), gdzie odpowiadał m.in. za zarządzanie pracami Wydziału Radiodyfuzji, przebieg procesów koncesyjnych oraz współpracę z KRRiT, operatorami telekomunikacyjnymi i operatorami telewizji kablowych. Od 2002 do 2005 r. był kierownikiem oddziału Radia Plus w Gorzowie Wielkopolskim, a następnie kierownikiem Działu Technicznego i ds. Rozwoju Sieci Radia w Radiu Plus. Następnie do 2009 roku był pracownikiem Telewizji Polsat.

Od 2009 roku związany z branżą ubezpieczeniową. W latach 2009–2016 był prezesem zarządu multiagencji AMA Consulting. Następnie od 2016 do 2020 r. zasiadał w zarządzie Pocztowej Agencji Usług Finansowych Grupy Poczty Polskiej, kolejno jako członek zarządu, wiceprezes zarządu oraz prezes zarządu. W tym samym okresie pełnił funkcję prezesa zarządu Centrum Rozliczania Ubezpieczeń. Od czerwca 2016 roku do września 2016 roku Członek Rady Nadzorczej Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych.

(AM, źródło: Ubezpieczenia Pocztowe)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here