Krystyna Czerwińska-Raczyńska i Aleksander Chmiel w szeregach Smartt Re

0
286

Broker reasekuracyjny Smartt Re wzmocnił swoją kadrę menadżerską o dwóch nowych ekspertów. Aleksander Chmiel stanął na czele reasekuracji ubezpieczeń finansowych, natomiast Krystyna Czerwińska-Raczyńska pokieruje obsługą szkód.

Aleksander Chmiel jest specjalistą cenionym za innowacyjność i niestandardowe podejście, mającym doświadczenie brokera ubezpieczeniowego, reasekuracyjnego, underwritera, a także menedżera produktu. Przed przejściem do Smartt Re przez kilkanaście lat pracował w takich firmach, jak STBU, ReSolutions, Allianz oraz EIB. Jego zadaniem na stanowisku dyrektora będzie zwiększenie kompetencji firmy w zakresie reasekuracji ubezpieczeń finansowych, takich jak D&O, cyber, BBB, odpowiedzialności zawodowej czy transakcyjnych

Z kolei Krystyna Czerwińska-Raczyńska została dyrektorem ds. likwidacji szkód. Wcześniej odpowiadała za ten obszar w Chubb, a przedtem w Polish Re. Jest uważana za jednego z czołowych praktyków w zakresie obsługi szkód z umów ubezpieczeń majątkowych i reasekuracji.

Krystyna Czerwińska-Raczyńska

– W naszej branży nazwiska są gwarancją reputacji i możliwości, które mamy do zaoferowania. To dobra wiadomość dla naszych klientów i, nie ukrywam, duża satysfakcja, że Krystyna i Aleksander dołączyli do naszego zespołu. Poszerzamy nasze kompetencje i pogłębiamy specjalizacje, co daje nam jeszcze większą swobodę poszukiwania nowych rozwiązań dla pokrycia dużych i trudnych do ubezpieczenia rodzajów ryzyka. Zapraszamy więc klientów do korzystania z tego kapitału – mówi Tomasz Libront, prezes Smartt Re.

(AM, źródło: Smartt Re)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here