MetLife nagrodzone za ubezpieczenie na życie dla MŚP

0
619

Opracowane przez MetLife ubezpieczenie „MetLife Każdy Ważny” zostało wyróżnione jako „jeden z najlepszych produktów dla MŚP” w raporcie „Turbiny polskiej gospodarki” przygotowanym przez „Gazetę Finansową”.

Ubezpieczenie „MetLife Każdy Ważny” jest alternatywą dla klasycznego ubezpieczenia grupowego. Polisa zapewnia indywidualną, spersonalizowaną ochronę życia i zdrowia zarówno pracodawcy, jak i pracownikom oraz członkom ich rodzin lub innym wskazanym osobom. Produkt skierowany jest do firm zatrudniających kilka lub kilkanaście osób, ale mogą z niego skorzystać również większe przedsiębiorstwa.

Podstawą oferty jest terminowe ubezpieczenie na życie, które można rozszerzyć o 9 opcji dodatkowych i otrzymać wsparcie finansowe w przypadku m.in. zdiagnozowania nowotworu lub innej poważnej choroby, pobytu w szpitalu, trwałego inwalidztwa, niezdolności do pracy czy konieczności leczenia dziecka.

W raporcie „Gazety Finansowej” wyróżniane są firmy, które oferują najlepsze produkty dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, cechują się dużym profesjonalizmem i rzetelnością oraz konstruują rozwiązania odpowiadające na najbardziej wymagające oczekiwania klientów.

(AM, źródło: MetLife)