MetLife ze specjalną ofertą dla nowych klientów

0
152

MetLife rozpoczął kolejną promocję pod hasłem #NieOdkładajNaPóźniej. W jej ramach towarzystwo oferuje 10% zniżki klientom, którzy zdecydują się na ubezpieczenie „MetLife na Życie”.

Ubezpieczenie „MetLife na Życie” skierowane jest do osób, które chciałyby zabezpieczyć siebie lub swoich bliskich przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych i uzyskać finansowe wsparcie oraz kompleksową ochronę wypadkowo-zdrowotną. Umożliwia to 14 umów dodatkowych, którymi można dopasować zakres ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb.

– Dobrze skonstruowane i dopasowane ubezpieczenie na życie zapewnia poczucie spokoju i bezpieczeństwa, zwłaszcza w tak wymagających czasach jak obecne, dlatego wznowiliśmy promocję #NieOdkładajNaPóźniej. Warto podkreślić, że oferowana w promocji zniżka obowiązuje przez cały czas trwania umowy, a dodatkowe elementy naszego ubezpieczenia, takie jak ochrona wypadkowo-zdrowotna, zapewnią środki finansowe i realną pomoc w przypadku pobytu w szpitalu czy poważnej choroby, lub w sytuacji, gdy nie będziemy zdolni do pracy – mówi Monika Wachowicz, koordynator ds. Rozwoju Produktów MetLife.

Zniżka dotyczy składki za umowę podstawową i jest ważna przez cały okres obowiązywania ubezpieczenia, co oznacza nawet 2 lata ochrony gratis przy umowie zawartej na 20 lat. Promocja potrwa od 1 lutego do 15 marca 2021 r. włącznie.

(AM, źródło: MetLife)