Misja Sukces czyli 4. Kongres PZU dla multiagentów

0
2188

W piątek 29 listopada 2019 roku w łódzkim hotelu Andel’s odbył się czwarty kongres PZU dla multiagentów. W tym roku uczestniczyło w nim 300 pośredników, zarówno lokalnych, jak i wieloobszarowych. Motto wydarzenia brzmiało „Misja Sukces”, a oprawa nawiązywała do filmów z Jamesem Bondem.

Oprócz tradycyjnych elementów tego typu gal, takich jak wręczenie nagród najlepszym czy podsumowanie osiągnięć mijającego roku, w programie pojawił się zaskakujący element. Rozstanie z PZU zapowiedział Łukasz Heinowski, odpowiedzialny za budowę kanału sprzedaży multiagencyjnej i brokerskiej.

Łukasz dał się poznać jako niezwykle zaangażowany menedżer. Dzięki jego wytrwałości niemożliwe stawało się możliwe, o czym nie raz i nie dwa dali się przekonać multiagenci współpracujący z największym polskim ubezpieczycielem. To on krok po kroku odbudowywał zaufanie pośredników do PZU, co zaowocowało coraz większymi wzrostami sprzedaży. Agenci i współpracownicy pożegnali Łukasza Heinowskiego owacją na stojąco, a w niejednym oku zakręciła się tego wieczoru łza. Jego następcą będzie Maciej Woliński, również od wielu lat związany z PZU, któremu życzymy powodzenia i wytrwałości.

Gala była też dla multiagentów okazją do osobistego poznania Elżbiety Häuser-Schöneich, która w ostatnich miesiącach dołączyła do zarządu PZU, przejmując odpowiedzialność za sprzedaż.

Szczegółową fotorelację z kongresu opublikujemy w „Gazecie Ubezpieczeniowej” z 23 grudnia 2019 r.

Aleksandra E. Wysocka