Natalia Szafrańska-Klyszcz w zarządzie UNIQA Automotive

0
1185

Natalia Szafrańska-Klyszcz została nową członkinią zarządu UNIQA Automotive. W ramach swoich obowiązków odpowiada za biznes leasingowy i brokerski, który dotychczas był rozwijany w Pionie Sprzedaży – Sieć Franczyzowa i Sieci Partnerskie UNIQA.

– Łącząc nasze kompetencje z różnych obszarów, będziemy mogli wspólnie wprowadzać rozwiązania ubezpieczeniowe, które dotyczą relatywnie nowych aut. Większość z nich jest właśnie ubezpieczana za pośrednictwem sieci dealerskich i firm leasingowych często przy udziale brokerów. Wieloletnie doświadczenie Natalii w tym obszarze z pewnością przyniesie wiele wymiernych korzyści. Jestem pewien, że wspólnie zapewnimy solidną ofertę, wsparcie oraz rozwiązania techniczne potrzebne do zdobycia silnej pozycji UNIQA w segmencie nowych aut – mówi Michał Gomowski, prezes UNIQA Automotive.

Prezes podkreśla, że zmiana w strukturze oraz wynikająca z niej synergia działań sprzedażowych i leasingowych umożliwi jeszcze szybszy rozwój spółki we wspomnianych kanałach.

– Bardzo się cieszę, że dołączam do zarządu UNIQA Automotive. Dziękuję Marcinowi Nedwidkowi oraz Michałowi Gomowskiemu za zaufanie. Jestem przekonana, że wiedza, doświadczenie i zaangażowanie kompetentnych zespołów, jak i sama synergia pozwolą nam na efektywniejsze zarządzanie sprzedażą oraz sprawniejsze budowanie percepcji marki UNIQA wśród partnerów i klientów, co z kolei przełoży się na skokowy wzrost sprzedaży i zajęcie topowej pozycji UNIQA w rynku leasingowym i dealerskim – komentuje Natalia Szafrańska-Klyszcz.

Natalia Szafrańska-Klyszcz ma ponad 13-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Zadebiutowała w Liberty Ubezpieczenia, które potem weszło w skład AXA Ubezpieczenia. Obecnie w UNIQA odpowiedzialna jest za rentowny rozwój sprzedaży w sieciach dealerów aut używanych i leasingach. Funkcję członkini zarządu w działającej od początku roku spółce UNIQA Automotive, która pod kierownictwem Michała Gomowskiego rozwija ofertę ubezpieczeniową zakładu w branży dealerskiej dla posiadaczy nowych pojazdów oraz sprzedaż przez leasingi, także przy udziale brokerów, pełni od kwietnia 2024 r.

W zarządzie UNIQA Automotive zasiadają obecnie Michał Gomowski, prezes, oraz Natalia Szafrańska-Klyszcz, członkini zarządu.

Artur Makowiecki

news@gu.com.pl