Nationale-Nederlanden wśród najlepszych pracodawców

0
544

Nationale-Nederlanden ponownie znalazło się w gronie najlepszych pracodawców, otrzymując po raz czwarty prestiżowy certyfikat Top Employers Polska oraz po raz drugi Top Employers Europe.

– W Nationale-Nederlanden wierzymy, że o poziomie satysfakcji naszych pracowników decydują w szczególności dwa czynniki. Pierwszym jest poznanie ich i zrozumienie ich potrzeb. Pozwala nam to na spersonalizowanie takich elementów, jak rekrutacja, kultura organizacyjna czy sposób organizacji pracy różnych grup pracowników. Lepsze zarządzanie ich doświadczeniami na różnych etapach pozwala na zmniejszenie rotacji w firmie. Takie działania wpływają nie tylko na poziom zadowolenia z pracy, ale także na jakość oferowanych produktów i usług dla naszych klientów, bo sam pracownik czuje się jak dobrze zaopiekowany klient. Drugim czynnikiem jest tworzenie przestrzeni na rozwój pracownika. W Nationale-Nederlanden zachęcamy do dzielenia się pomysłami, samodzielnego działania i bycia odważnym przy podejmowaniu decyzji – mówi Jacek Koronkiewicz, członek zarządu Nationale-Nederlanden.

Tytuł Top Employers przyznaje niezależna organizacja Top Employers Institute, która wspiera firmy zapewniające warunki pracy na najwyższym poziomie. Dotychczas certyfikację otrzymało ponad 1500 organizacji w 118 krajach lub regionach. Odbywa się ona poprzez szczegółowe badanie siedmiu kluczowych dla pracodawców obszarów i weryfikację danych przez zewnętrznego audytora.

(AM, źródło: Nationale-Nederlanden)