Nowa akcja promocyjna TUW „TUW”

0
700

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” rozpoczęło akcję „Bezpieczna Chata na trzy lata”. Jej celem jest promocja pakietu ubezpieczeń Bezpieczna Rodzina zawieranego na korzystnych warunkach na okres trzech lat.

W ramach pakietu TUW „TUW” oferuje ochronę budynków, budowli, mienia, a także odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, ochrony prawnej i następstw nieszczęśliwych wypadków. Klienci mają możliwość wyboru sum ubezpieczenia oraz indywidualnego dopasowania zakresu ubezpieczenia do swoich potrzeb w wariantach ryzyk nazwanych i wszystkich ryzyk.

TUW „TUW” oferuje również szeroki pakiet pomocy w ramach ubezpieczenia Dom Assistance. Klienci mają także do wyboru cały wachlarz klauzul dodatkowych, na podstawie których można rozszerzyć ochronę ubezpieczeniową m.in. o szkody spowodowane przez przenikanie wody z gruntu oraz dzikie zwierzęta, koszty poszukiwania przyczyny powstania szkody oraz koszty najmu budynku/lokalu i pomieszczeń zastępczych.

W związku z sytuacją epidemiczną w pakiecie Bezpieczna Rodzina została zwiększona odpowiedzialność za mienie wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej/zarobkowej lub wykonywania wolnego zawodu objęte ochroną w ramach ubezpieczenia ruchomości domowych i stałych elementów wykończeniowych.

Klienci, którzy skorzystają z promocji „Bezpieczna Chata na trzy lata”, otrzymają wielorazową maseczkę ochronną wykonaną z dwóch warstw bawełny nasączonej jonami srebra, które mają właściwości antybakteryjne.

(AM, źródło: TUW „TUW”)