„OC Nocy Letniej” w multiagencji Punkta

0
156

Przez całe lato, każdej nocy kupujący ubezpieczenia samochodowe OC/AC przez internet za pośrednictwem multiagencji Punkta będą otrzymywać różne nagrody i promocje. Akcja pod nazwą „OC Nocy Letniej” potrwa do 31 sierpnia.

W ramach nowej promocji Punkty klient kupujący OC lub pakiet OC i AC online pomiędzy 21:00 a 8:00 będzie otrzymywał dodatkowe korzyści. Wśród atrakcji są m.in. zwroty cashback, gadżety plażowe i podróżnicze, apteczki samochodowe, a nawet kody rabatowe do sklepów sieci Biedronka. Warunkiem skorzystania z promocji jest samodzielny zakup polisy przez internet.

– Z perspektywy tradycyjnych sposobów komunikacji branży z rynkiem Punkta jest marką wręcz awangardową. Staramy się nie tylko skutecznie połączyć obsługę online i offline, ale także wprowadzać udogodnienia i promocje znane klientom z klasycznych zakupów w sklepach e-commerce – mówi Jakub Jóźwiak, członek zarządu Punkta. – W czasie „OC Nocy Letniej” promować będziemy również nasz nowy produkt: pakiet assistance FitAutoPomoc, dostępny nawet na tak krótkie okresy jak 7, 14 czy 30 dni – dodaje..

Akcja „OC Nocy Letniej” w punkta.pl wystartowała 21 czerwca i potrwa do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia. Oferty z ekstra prezentami i dodatkowymi korzyściami dostępne będą codziennie od 21:00 do 8:00 przy zakupie przez internet na specjalnej podstronie w serwisie punkta.pl. Każdego dnia będzie oferowany inny bonus.

Najnowsza akcja jest kolejnym niestandardowym działaniem Punkty. W grudniu ubiegłego roku marka prowadziła akcję „Kalendarz Adwentowy”, w której na drodze odliczania do 24 grudnia klienci kupujący OC online otrzymywali dodatkowe świadczenia i prezenty.

(AM, źródło: Punkta)