OVB: Wielka Gala Online – Otwarcie Roku

0
236

Jak najlepiej rozpocząć rok? Od podsumowania i podziękowania za ten, który minął, i oczywiście uhonorowania najlepszych. Tym bardziej gdy jest to rok tak wymagający jak 2020, a jeszcze bardziej, gdy osiąga się w nim wyniki najlepsze w całej, już blisko 30-letniej historii działalności OVB Polska.

Radość z sukcesów zwykle świętuje się w OVB hucznie w gronie blisko 1000 współpracowników. Tak też było i tym razem, choć Gala Otwarcia Roku OVB Polska 22 stycznia br. odbyła się w formule online. O serdeczną i gorącą atmosferę zadbał Artur Kijonka, prezes OVB Polska, który poprowadził Galę jak zawsze brawuro w swoim niepowtarzalnym stylu.

Kochani, dziękuję Wam za to, jak wspaniale radziliście sobie w mijającym roku, za Wasze niesamowite zaangażowanie, ogromną pracę, otwartość na zmiany, a przede wszystkim za to, jaką wagę przywiązujecie do jakości świadczonych usług. Świętując dziś Wasze sukcesy, doceniamy nie tylko wartości liczbowe, ale właśnie jakość i profesjonalizm – mówił Artur Kijonka, rozpoczynając Galę.

Nasza siła i pozycja na rynku to wynik tego, że stawiamy na jakość. Dlatego stale doskonalimy wiedzę i umiejętności naszych współpracowników, poszerzając ofertę szkoleniową. Ilość, jakość, profesjonalizm – te hasła przyświecają naszej pracy, bez względu na wyzwania, z jakimi przychodzi nam się mierzyć w obecnym czasie – mówił prezes OVB Polska.

System szkoleń jest przez OVB stale rozwijany. Do dotychczasowej oferty, zawierającej m.in. kwartalnie odbywające się szkolenia Karriere Campus, dołączy w tym roku całkowicie nowy format. OVB Career Word to europejska platforma wspierająca rozwój kariery, w której współpracownicy OVB otrzymają do swojej dyspozycji nowoczesne narzędzia cyfrowe, takie jak Leadership Control, służące monitorowaniu pracy struktur, czy Personal Development – umożliwiające organizowanie i prowadzenie szkoleń, a w najbliższej przyszłości także przeprowadzanie e-egzaminów.

Za swoje wybitne wyniki w rekrutacji i sprzedaży puchary i dyplomy otrzymali najlepsi spośród kierowników oddziału, kierowników okręgu, jak również najlepsi dyrektorzy okręgu, dyrektorzy regionalni i dyrektorzy krajowi.

Specjalne podziękowania i gratulacje otrzymały gwiazdy tego wieczoru – nowi milionerzy jednostkowi w OVB: super senior dyrektor krajowy Marek Zieleniewski za 15 mln jednostek pracy, super senior dyrektor krajowy Marcin Zieleniewski za 10 mln jednostek pracy, senior dyrektor krajowy Marcin Dobrzański za 5 mln jednostek pracy, dyrektor krajowy Michał Szymków za 3 mln jednostek pracy, senior dyrektor krajowy Magdalena Zieleniewska za 2 mln jednostek pracy, dyrektor krajowy Anna Nawrat za 2 mln jednostek pracy, dyrektor krajowy Ireneusz Tomczyk za 2 mln jednostek pracy oraz dyrektor krajowy Maciej Srzedziński za 1 mln jednostek pracy, dyrektor regionalny Natasza Dereń-Halczok za 1 mln jednostek pracy, dyrektor regionalny Monika Woszczyk za 1 mln jednostek pracy, dyrektor regionalny Maciej Sobczak za 1 mln jednostek pracy.

Na rok 2021 OVB Polska też wyznaczyło sobie ambitne plany, a jak wiadomo, poprzeczka jest już zawieszona bardzo wysoko. Znając ambicję, motywację i apetyt na sukces współpracowników OVB, należy spodziewać się nowych rekordów.

Do zobaczenia na kolejnej Gali, która mamy nadzieję, odbędzie się już w tradycyjnej formule.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here