InterSafe szykuje się do debiutu

0
854

W przyszłym miesiącu na polskim rynku ma zadebiutować InterSafe – nowa aplikacja do zakupu ubezpieczeń, której model działania zakłada zarabianie wyłącznie na polisach pozakomunikacyjnych. Dzięki temu produkty dla kierowców mają być dostępne w atrakcyjnych cenach – informuje cashless.pl.

Portal wyjaśnia, że InterSafe umożliwi zarówno zakup polisy, jak i zgłoszenie szkody. Zarabianie wyłącznie na produktach niekomunikacyjnych, np. majątkowych czy turystycznych, ma umożliwić nowemu graczowi zaoferowanie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych w specjalnych cenach. Dzięki specjalnym algorytmom sztucznej inteligencji posiadacz aplikacji będzie otrzymywał ofertę nabycia ubezpieczenia w chwili, gdy będzie go potrzebować. Dodatkowo może on zarobić na poleceniu aplikacji innym użytkownikom. Otrzyma za to voucher o wartości nawet 10% ceny ubezpieczenia do realizacji po 30 dniach, w celu uniknięcia potencjalnych fraudów.

InterSafe będzie prowadzić działalność jako multiagent. Partnerami aplikacji są Generali, UNIQA, TUZ Ubezpieczenia i Wiener, a wkrótce dołączy do nich Ergo Hestia.

Jak działa InterSafe:

Więcej:

cashless.pl z 3 lutego, Ida Krzemińska-Albrycht „W marcu startuje Intersafe, nowa apka do zakupu ubezpieczeń. Takiej usługi na polskim rynku jeszcze nie było”:
https://www.cashless.pl/9360-intersafe-aplikacja-do-zakupu-ubezpieczen

(AM, źródło: cashless.pl, inf. własne)