„Rozmowy bez Asekuracji”: TOP3 podcastów w październiku 2021

0
415

W październiku najwięcej słuchaczy podcastów z cyklu „Rozmowy bez Asekuracji” zgromadziły odcinki poświęcone przestępczości ubezpieczeniowej, problemom agentów w relacjach z towarzystwami ubezpieczeń oraz wyzwaniom, z jakimi muszą mierzyć się ubezpieczyciele w zakresie cyberbezpieczeństwa klientów.

Największą słuchalność miał odcinek nr 156, zatytułowany „To warto wiedzieć o przestępczości ubezpieczeniowej”. Podczas programu, którego gośćmi były Marta Prus-Wójciuk i Zuzanna Karolak z SAS, można było się dowiedzieć, ile ubezpieczyciele i ich klienci tracą na przestępczości ubezpieczeniowej, czy czasem warto przymknąć oko na wyłudzenia oraz jak pandemia i światowa sytuacja gospodarcza wpływa na próby wyłudzeń.

Na drugim miejscu znalazł się odcinek nr 157, zatytułowany „Tego chcą agenci”. W audycji Artur Kijonka, prezes OVB Polska, Anna Pająkowska, prezes msm.pl, i Marcin Rachuta, multiagent, moderator Obiektywnego Forum Agentów, ujawnili, co boli agentów w relacji z ubezpieczycielami i jakie małe oraz duże zmiany mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój multiagencji w Polsce.

Trzecie miejsce zajął odcinek nr 158, „Cyberproblemy ubezpieczycieli”, w którym Adam Rafajeński z Deloitte opisywał m.in., czym jest biały wywiad i czy ma on zastosowanie w ubezpieczeniach. Ekspert wymienił też wyzwania stojące przed likwidacją cyberszkód oraz odpowiedział na pytanie o to, dlaczego audyt cyberbezpieczeństwa to za mało, by czuć się bezpiecznie.

Całkowita liczba pobrań podcastów w październiku: 851

(am)