Priorytetowe warunki kredytowe w mBanku dla klientów Robyg

0
533

Grupa Robyg działająca w branży deweloperskiej sfinalizowała długoterminową umowę z mBankiem, dzięki której jej klienci będą mogli w krótkim czasie uzyskać decyzję kredytową. Dodatkowo eksperci finansowi współpracujący z ROBYG oferują również możliwość zawarcia umów ubezpieczeń różnego rodzaju na specjalnych warunkach.

Umowa dotyczy wszystkich inwestycji Robyg w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu. Dzięki niej klienci łatwiej będą mogli sfinalizować transakcję zakupu mieszkania.

– Nasi klienci chętnie korzystają z bezpłatnej pomocy współpracujących z nami ekspertów finansowych w zakresie wyboru kredytu i skompletowania niezbędnej dokumentacji – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Robyg na Warszawę i Wrocław. – Teraz – dzięki długoterminowej umowie z mBankiem – dajemy dodatkowe korzyści, w tym przyspieszenie procedur, priorytet dla wniosków naszych klientów oraz niższe koszty postępowania kredytowego – dodaje.

Jednym z elementów oferty ROBYG dla klientów są specjalne warunki zakupu ubezpieczeń. Ci, którzy skorzystają z pomocy wybranych przez firmę ekspertów, mogą uzyskać ubezpieczenie nieruchomości do 200 zł oraz ubezpieczenie na życie do 3 tys. zł – oba z opłaconą roczną składką, a także zwrot za ubezpieczenie na życie do 20% dla uczestnika z opłaconą roczną składką.

(AM, źródło: Robyg)