PZU oferuje ochronę życia i zdrowia w jednej polisie

0
486

PZU Wsparcie w Życiu i Zdrowiu to nowa elastyczna polisa na życie i zdrowie w ofercie PZU. Ubezpieczenie daje możliwość wyboru spośród 18 wariantów ochrony dla osób w wieku 18–59 lat oraz 3 dla osób w wieku 60–69 lat, zróżnicowanych pod względem zakresu świadczeń, sum ubezpieczenia i wysokości składki.

– Zadbaliśmy o to, aby nasz nowy produkt PZU Wsparcie w Życiu i Zdrowiu odpowiadał na różnorodne potrzeby klientów i dawał im realną wartość. Połączenie świadczeń ochronnych i zdrowotnych to jedyna taka oferta dostępna na polskim rynku. Stworzyliśmy ubezpieczenie, które ma wspierać klienta w trudnych momentach życia. Dlatego przy wypłacie świadczeń na przykład z tytułu ciężkiej choroby, leczenia specjalistycznego czy śmierci ubezpieczonego proponujemy najwyższe na rynku sumy ubezpieczenia w tego typu produktach – podkreśla Agnieszka Rowińska, dyrektor biura zarządzania ofertą PZU.

Ubezpieczony w ramach PZU Wsparcie w Życiu i Zdrowiu otrzyma wsparcie finansowe w razie m.in. następstw nieszczęśliwego wypadku, złamania kości, ciężkiej choroby, pobytu w szpitalu czy operacji. W najcięższych przypadkach PZU może także zorganizować zagraniczną opinię medyczną oraz prywatną opiekę domową, np. wizytę rehabilitanta czy pielęgniarki, pomoc w prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi. Ochroną na wypadek problemów zdrowotnych mogą być objęte również dzieci oraz małżonek albo partner życiowy.

Klient może dodatkowo rozszerzyć swój zakres ubezpieczenia o prywatną opiekę medyczną. PZU zapewnia szybki dostęp do konsultacji lekarskich (bez skierowań) i badań diagnostycznych w blisko 600 miastach w Polsce. Wizytę u lekarza specjalisty realizuje w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od zgłoszenia.

Przed zawarciem umowy nie jest wymagane przeprowadzenie badań lekarskich, a jedynie oświadczenie o stanie zdrowia. Ochrona ubezpieczeniowa działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

(AM, źródło: PZU)