PZU Wojażer w kanałach zdalnych Alior Banku

0
188

Alior Bank udostępnił klientom w bankowości internetowej i mobilnej możliwość zakupu polisy PZU Wojażer. Poszerzenie oferty o kolejny produkt ochronny to realizacja przyjętego przez bank planu rozwoju usług pozabankowych.

– Chcemy towarzyszyć naszym klientom we wszystkich sferach życia, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dlatego wprowadzamy do naszej oferty ubezpieczenie turystyczne, pozwalające zabezpieczyć się przed wieloma nieszczęśliwymi zdarzeniami, do których może dojść podczas wakacji, szczególnie w tak niepewnej rzeczywistości, w której teraz żyjemy. Udostępniamy możliwość zakupu polisy w prosty i szybki sposób w aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej Alior Banku – mówi Joanna Olszewska, dyrektor Departamentu Produktów KI Alior Banku.

Udostępnienie PZU Wojażer w kanałach zdalnych Alior Banku to efekt synergii w ramach Grupy PZU. Ubezpieczenie PZU Wojażer dostępne jest w trzech wariantach różniących się zakresem i sumami ubezpieczenia. O wyborze najbardziej korzystnego dla siebie wariantu decyduje klient banku.

– Po okresie pandemii ruch turystyczny zaczyna się odradzać, a co za tym idzie rośnie popyt na ubezpieczenia podróżne. Ubezpieczenia turystyczne to prosty i skuteczny sposób zapewnienia sobie „spokojnej głowy” podczas zasłużonego i jakże wyczekiwanego urlopu. Udostępnienie tego produktu dla kolejnego segmentu klientów banku to również rozwój współpracy w ramach Grupy PZU, która stanowi element strategii na lata 2021–2024 – dodaje Agnieszka Gocałek, pełnomocnik zarządu ds. bancassurance i programów partnerstwa strategicznego PZU SA.

Sam proces wyboru i zakupu ubezpieczenia zajmuje kilka minut. Wykupiona polisa wraz z pozostałymi dokumentami ubezpieczeniowymi zostaną przesłane na podany adres mailowy przez PZU SA.

(AM, źródło: Alior Bank)