PZU Życie z tytułem Etycznej Firmy

0
407

PZU Życie po raz drugi z rzędu został uhonorowany tytułem Etycznej Firmy w konkursie dziennika „Puls Biznesu”. Laur dla ubezpieczyciela przyznano za wyznaczanie standardów etycznego prowadzenia biznesu, rzetelność i profesjonalizm.

PZU Życie za rok będzie miał szansę na dodanie do tytułu przysłówka „super”, jeśli wywalczy laur Etycznej Firmy po raz trzeci z rzędu. Taki tytuł posiada już od roku PZU SA.

Dyrektor Biura Compliance PZU Marcin Góral podkreśla, że PZU od lat dba o dobre praktyki w prowadzeniu biznesu. – Stosujemy przejrzyste zasady, wywiązujemy się z naszych zobowiązań, dbamy o bezpieczeństwo danych i rzetelnie informujemy o ofercie. Już od pięciu lat organizujemy Compliance Week. Nasi eksperci prowadzą wykłady i szkolenia o zmianach w prawie – mówi.

Tytuły Etyczna Firma i Super Etyczna Firma dostają firmy, które mają najlepsze programy compliance na polskim rynku, cieszą się nieposzlakowaną opinią oraz zaufaniem klientów, pracowników czy akcjonariuszy. Zwycięzcy są wyłaniani na podstawie analiz prowadzonych przez partnera merytorycznego konkursu – firmę audytorską PwC Polska.

(AM, źródło: PZU)