„Rozmowy bez asekuracji”: Najchętniej słuchane podcasty

0
104

Podcasty z cyklu „Rozmowy bez asekuracji” cieszą się dużą popularnością. W drugim kwartale najwięcej słuchaczy zgromadziły odcinki poświęcone ubezpieczeniom dla motocyklistów, grupowym oraz mieszkaniowym, a także programom zarządzania ryzykiem pożaru w przedsiębiorstwie i wsparcia dla flot komunikacyjnych.

Największą słuchalność miał odcinek nr 139, zatytułowany „Polisa dla motocyklisty”. Podczas  programu, którego gościem był Karol Domżała z Compensy, można było się dowiedzieć, ilu motocyklistów jeździ po polskich drogach, czy polisa OC wystarczy, żeby czuć się bezpiecznie oraz ile kosztuje AC dla motocyklisty.

Na drugim miejscu znalazł się odcinek nr 140, zatytułowany „Redukcja szkód w przemyśle dzięki Ryzyko PRO”. W audycji poświęconej nowemu programowi zarządzania ryzykiem pożaru dla klientów korporacyjnych Dariusz Gołębiewski, wiceprezes PZU LAB, wyjaśniał, czy pożary są realnym zagrożeniem dla klientów korporacyjnych i w jaki sposób można zminimalizować wystąpienie takiego ryzyka. Opowiadał również, jak działa program Ryzyko PRO, jak można do niego przystąpić i jakie są jego efekty u klientów, u których już działa.

Trzecie miejsce zajął odcinek nr 142 „Wszystko o Truck Assistance”, w którym Konrad Owsiński z PZU opisywał, jak działa Truck Assistance w praktyce, wyjaśniał, kto może liczyć na ochronę oraz wskazywał, jak ograniczyć nieprzewidziane koszty związane z wypadkiem lub awarią.

Na czwartym miejscu znalazł się odcinek nr 135 „Przyszłość ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych”. W jego trakcie Marcin Warszewski z firmy Deloitte przedstawił kluczowe wnioski z najnowszego raportu Deloitte o przyszłości ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych. Odpowiedział też na pytanie o to, czy światowe trendy wpływają na ubezpieczycieli i agentów w Polsce.

Listę TOP 5 zamyka odcinek nr 138. Podczas programu zatytułowanego „Czy pracodawców stać na grupówki?” Ewa Dąbrowska i Paweł Andrzejczak z Nationale-Nederlanden ujawnili, jakie benefity preferują pracodawcy w czasie pandemii. Odpowiedzieli też na pytanie, czy sprzedaż grupówek to ciekawa opcja rozwojowa dla agentów specjalizujących się w ubezpieczeniach indywidualnych oraz zdradzili, które umowy dodatkowe cieszą się największym zainteresowaniem.

Playlista:

https://open.spotify.com/embed/playlist/…

am

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here