Ubezpieczenie Życie i zdrowie również w aplikacji mobilnej Santander Bank Polska

0
193

Klienci Santander Bank Polska mogą kupić ubezpieczenie Życie i zdrowie także w aplikacji mobilnej banku. W każdym kanale dla klienta jest dostępna taka sama oferta. Podstawą umowy jest pakiet na życie, do którego klient może dobrać pakiet zdrowotny, szpitalny, wypadkowy, a także pakiet dla dziecka.

Ubezpieczenie Życie i zdrowie przygotowało Santander Aviva TUnŻ. Klient, który zakupi je za pośrednictwem Santander Bank Polska, ma do wyboru sumy ubezpieczenia wynoszące nawet 300 tys. zł na wypadek śmierci oraz do 150 tys. zł na wypadek nowotworu i innego poważnego zachorowania.

– Możliwość zakupu ubezpieczenia Życie i zdrowie w aplikacji mobilnej to nowość w bancassurance. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Oferujemy naszym klientom w aplikacji mobilnej nie tylko szeroką ochronę, ale i wysokie sumy ubezpieczenia – mówi Wioletta Macnar, prezes Santander Aviva TUŻ.

– Cieszymy się, że wprowadziliśmy do oferty tak elastyczny produkt na życie i zdrowie, który odpowiada na różne potrzeby naszych klientów. W zależności od ich wieku, stylu życia czy też sytuacji rodzinnej, mogą oni wybrać odpowiednią dla siebie ochronę. Umożliwienie zakupu ubezpieczenia samodzielnie przez internet czy aplikację mobilną jest bardzo istotne w dzisiejszych czasach, bo coraz więcej rzeczy robimy zdalnie – wyjaśnia Joanna Borysiewicz, odpowiedzialna za bancassurance Santander Bank Polska.

(AM, źródło: Aviva)