„Rozmowy bez Asekuracji”: TOP3 podcastów w lutym 2022

0
576

W lutym 2022 roku najwięcej słuchaczy podcastów z cyklu „Rozmowy bez Asekuracji” zgromadziły odcinki poświęcone innowacjom technologicznym dla agentów ubezpieczeniowych, zmianom w otoczeniu prawnym branży ubezpieczeniowej, oraz ubezpieczeniach elektrowni wiatrowych.

Liderem słuchalności był odcinek nr 173 zatytułowany „Zmiany otoczenia prawnego dla działalności ubezpieczeniowej”. Goście programu: Kamila Mróz i Bartosz Gauza z firmy Deloitte, odpowiedzieli na pytanie, dlaczego europejskie organy nadzoru będą się częściej komunikować. Podzielili się również swoją opinią na temat tego, jak Europejski Zielony Ład wpłynie na polskie zakłady ubezpieczeń.

Drugie miejsce pod względem słuchalności przypadło odcinkowi nr 172, noszącemu tytuł „Zdalny oddział agencji ubezpieczeniowej”. Uczestniczący w programie Maciej Kujawa z firmy Eye One podzielił się swoją oceną odnośnie do tego, czy po innowacje sięgają tylko najmłodsi agenci. Ekspert opowiedział również, w jaki sposób wirtualne oddziały pomagają optymalizować pracę agencji ubezpieczeniowej.

Na najniższym stopniu podium znalazł się odcinek nr 174 pod tytułem „Co warto wiedzieć o elektrowniach wiatrowych”. Podczas programu, w którym udział wziął Dawid Prałat, koordynator ds. inżynieryjnej oceny ryzyka w PZU, można było dowiedzieć się m.in., jaką część energii elektrycznej w Polsce stanowi energia pochodząca z siłowni wiatrowych. Ekspert zdradził także, jakie szkody zdarzają się najczęściej w tego rodzaju instalacjach.

(AM)