Ruszyła akcja promocyjna Cachet Rower

0
333

29 maja rozpoczęła się kampania produktu Cachet Rower – ubezpieczenie casco roweru przygotowane wspólnie z Allianz Partners, które chroni rowery przed szkodami wypadkowymi i kradzieżą (również z ulicy).

Ubezpieczenie jest skierowane do użytkowników bicykli prywatnych, miejskich, wynajmowanych, kurierskich, elektrycznych, a nawet cargo. Obliczenie składki w kalkulatorze online Cachet zajmuje 15 sekund.

– Cachet Rower to bardzo „demokratyczne” i „inkluzywne” ubezpieczenie. Chroni prywatne rowery oraz te, które normalnie są wyłączone z tradycyjnego ubezpieczenia, takie jak małe i średnie wynajmowane floty rowerowe oraz rowery używane w celach zarobkowych przez kurierów. To ubezpieczenie zarówno dla osób indywidualnych, jak i właścicieli flot. Cachet Rower obejmuje również zdarzenia zwykle wyłączone z ochrony, np. kradzież roweru z ulicy. Suma ubezpieczenia jest wysoka, do 40 tys. zł. Składka za ubezpieczenie jest niska – powiedziała Danuta Żukowska, General Manager CEE Cachet w Polsce.

Z oferty ubezpieczenia roweru korzysta już Natviol – jedna z największych w Polsce firm rozliczeniowych zajmujących się aplikacjami kurierskimi. Zapewnia ona rowery i usługi dla platform takich jak Glovo, Wolt, Uber Eats, Bolt Food i Stuart. Rowery Natviol używane przez kurierów są chronione w ramach Cachet Rower przed kradzieżami i uszkodzeniami.

(inf. własna, LinkedIn)