Sollers Consulting przystąpił do programu Radar Live Collaboration

0
113

Sollers Consulting został najnowszym członkiem programu Radar Live Collaboration Willis Towers Watson. Bliska współpraca z wieloma wiodącymi dostawcami oprogramowania ubezpieczeniowego oraz integratorami systemów ubezpieczeniowych ma umożliwić przyspieszenie integracji Radar Live.

Technologia Radar Live zapewnia ubezpieczycielom, coverholderom oraz pośrednikom precyzję oferty oraz efektywność działania. Wyposaża użytkowników w skalowalny i stabilny system, który wspiera reagowanie na setki milionów zapytań o cenę rocznie. Radar Live pozwala dostosowywać stawki i reguły oraz wprowadzać je bezpośrednio do systemu wyliczania cen w czasie rzeczywistym.

Sollers postrzega zaangażowanie w program Radar Live Collaboration jako kluczową szansę, by pomagać klientom w osiąganiu korzyści z optymalnego narzędzia do ustalania cen i podejmowania decyzji. Firma wnosi do programu wiedzę dotyczącą integracji systemów ubezpieczeniowych, a także doświadczenie w zakresie systemów zarządzania polisami.

– Jako że z powodzeniem pracujemy już z Willis Towers Watson przy wdrożeniu Radar Live u ubezpieczyciela z Ameryki Południowej, cieszy nas perspektywa czerpania z umiejętności, fachowej wiedzy oraz potencjału analitycznego Willis Towers Watson w przyszłości. Współpraca z WTW ułatwi naszym klientom utrzymanie innowacyjności w konkurencyjnej branży – komentuje Grzegorz Podleśny, partner w Sollers Consulting.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, kontynuując współpracę z Sollers na bazie dotychczasowych doświadczeń i udanych wspólnych projektów w zakresie integracji Radar Live. Ta współpraca pozwoli zapewnić naszym klientom znaczące korzyści z oprogramowania Radar Live szybciej i bardziej stabilnie – mówi Andrew Harley, Senior Director, Insurance Consulting and Technology WTW.

(AM, źródło: Sollers)