SPBUiR: 7 stycznia ruszy rejestracja uczestnictwa w Kongresie Brokerów

0
548

Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych (SPBUiR) poinformowało, że 7 stycznia rozpocznie się rejestracja na XXIII Kongres Brokerów. Tegoroczna edycja spotkania przebiegać będzie pod hasłem „Najlepsze praktyki to dobre praktyki”.

„Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych jest podmiotem, który wniósł istotny wkład w ostateczną formę Ustawy o Dystrybucji Ubezpieczeń. Nasze doświadczenie, na które składa się również organizacja debat i spotkań o charakterze edukacyjnym, związanych z nowymi uregulowaniami, pozwala nam na szerokie spojrzenie na tę tematykę i na wypracowanie pewnych wskazówek i rozwiązań pozwalających na łatwiejsze uporanie się z problemami wynikającymi z ustawy. Tworzymy na ich podstawie bazę do Kodeksu Dobrych Praktyk i założenia do umów o współpracy z TU, zarówno bilateralnych, jak i generalnych” – napisał Marcin Kapiński, dyrektor generalny SPBUiR w liście adresowanym do zainteresowanych uczestnictwem w Kongresie.

Rejestracja na XXIII Kongres Brokerów rozpocznie się 7 stycznia 2020 r. o godzinie 10.00. Formularze rejestracyjne dostępne będą na stronie kongresbrokerow.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc Stowarzyszenie zachęca do rejestracji w możliwie krótkim terminie.

(AM, źródło: SPBUiR)