SPBUiR: Szkolenie o prawie nowych technologii w działalności brokerskiej

0
33

Trwa rejestracja na szkolenie „Prawo nowych technologii w działalności brokerskiej”, które odbędzie się 16 czerwca. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych w ramach cyklu szkoleniowego 2020/2021 poprowadzi prof. Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Jan Byrski.

Tematy, które zostaną poruszone na szkoleniu:

  • wprowadzenie do nowych technologii,
  • wykorzystanie chmury obliczeniowej w działalności brokerskiej,
  • zagadnienie ochrony danych osobowych stanowiących tajemnicę brokerską w IT,
  • potencjał wykorzystania nowych usług płatniczych w działalności brokerskiej.

Rozpoczęcie szkolenia jest zaplanowane na godz. 11:00, a jego zakończenie na 15:00.

Link do rejestracji:

Po zakończeniu szkolenia dostępny będzie test sprawdzający przyswojoną wiedzę. Link do testu znajduje się pod oknem wideo, ale aktywny będzie dopiero po zakończeniu szkolenia.

Test będzie dostępny w ciągu godziny po zakończeniu szkolenia i składa się z 5 losowo wybranych pytań z opcją zaznaczenia „tak” lub „nie”. Test zaliczają 3 poprawne odpowiedzi (60%). Czas wypełniania testu – do 30 minut.

Certyfikaty zaświadczające o ukończeniu szkolenia zostaną przekazane uczestnikom drogą elektroniczną – będą dostępne po zalogowaniu się na stronę szkolenia. Informacja o możliwości pobrania certyfikatu zostanie podana na stronie polbrokers.pl.

Realizowane w trybie online szkolenia są skierowane zarówno do brokerów, jak i innych pośredników działających w różnych kanałach dystrybucji.

(AM, źródło: SPBUiR)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here