Społeczność agentów Unilink tworzy przyszłość

0
1435

Masz dość zmian przepisów, rosnących obowiązków, internetowej konkurencji i coraz wyższych oczekiwań ze strony klientów? W Unilink mamy na to odpowiedź! Sprawdź naszą ofertę, a nie pożałujesz.

W Unilink reagowanie na potrzeby agentów to nasze główne zadanie. Dlatego agenci mają decydujący głos, a sprawnie funkcjonująca UniRada jest tego doskonałym przykładem.

Wszystkie wdrażane przez nas rozwiązania i narzędzia tworzone są przez specjalne zespoły konsultacyjne razem z agentami – to gwarancja 100% przydatności!

Tak między innymi projektowany jest UniWersum – unikalny system dla agentów, który rewolucjonizuje branżę ubezpieczeniową. To holistyczne środowisko pracy online, w jednym miejscu łączące rozwiązania wielu towarzystw ubezpieczeniowych.

Siła programu UniPartner

Od 2017 r. budujemy silną markę konsumencką Unilink, której świadomość i rozpoznawalność wśród klientów stale rosną. Tę szansę dostrzegli też agenci, którzy zdecydowali się rozwijać swoje agencje wspólnie z marką Unilink.

Obecnie w programie UniPartner mamy jużblisko 1200 lokalizacji na terenie całej Polski. Naszym partnerom zapewniamy m.in. nowoczesne oznakowanie oraz wsparcie w działaniach marketingowych i rozwojowych.

Silna marka to jeden z filarów programu, który pozwala naszym UniPartnerom rozwijać się szybciej od konkurencji. Wykorzystanie działań centralnych w połączeniu z marketingiem lokalnym przekłada się na zdecydowanie lepsze efekty dzięki synergii działań.

Nasi UniPartnerzy mogą liczyć na zwrot 50% kosztów poniesionych na lokalny marketing. Co więcej, zespół opiekunów dostarcza gotowe pomysły na regionalne działania marketingowe.

Nasz przepis na twój sukces

Na ten rok zaplanowaliśmy aż 18 kompleksowych kampanii sezonowych dla UniPartnerów. Agent otrzymuje spersonalizowane materiały od razu gotowe do zastosowania, a nasi doradcy wspierają w wyborze mediów i kanałów komunikacji, bo sukces kampanii w każdej lokalizacji może zależeć od różnych czynników.

Program UniPartner jest o agentach i dla agentów

Unilink oferuje kompleksowe wsparcie w rozwoju każdego nowego UniPartnera. Dynamiczne wzrosty to nasza specjalność – mamy na to liczne dowody. Dodatkowo, wdrażanie nowych pracowników agenta z pomocą Unilink jest szybkie i efektywne. W tym celu przygotowaliśmy program UniStarter, który szkoli nowe osoby do pracy w zawodzie agenta, odciążając tym samym właściciela agencji przy zatrudnianiu pracowników.

Szczycimy się najszerszą ofertą towarzystw ubezpieczeniowych i ich produktów. Przykładem jest PetHelp, czyli ubezpieczenie psa i kota, które zapewnia kompleksową ochronę zdrowia czworonożnym przyjaciołom.

Prowadzone przez nas unikalne akcje sprzedażowe, takie jak NNW Szkolne Nowa Klasa czy Beztroski Urwis, oraz planowane kampanie, np. Zakręcona Ochrona, pozwalają agentom skutecznie docierać do nowych klientów i zwiększać sprzedaż.

UniEshop to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu współpracujący z nami agenci mogą sprzedawać w internecie, czerpiąc z tego dodatkowe korzyści prowizyjne.

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami

Bezpieczeństwo naszych partnerów jest dla nas priorytetem. Dbałość o stosowanie procedur i niezbędnych dokumentów gwarantuje pełną zgodność z wymogami KNF i Compliance. To także pewność, że każdy klient jest obsługiwany zgodnie z najwyższymi standardami.

Profesjonalizm i współpraca są w naszym DNA

Współpracującym z nami agentom oferujemy niemal prywatny concierge – osobny Zespół UniPartnera, który jest zawsze gotowy do pomocy i wsparcia. Dzięki temu każdy agent może czuć się wyjątkowy i doceniony.

Unilink to więcej niż tylko multiagencja – Unilink to Społeczność Najlepszych Agentów, którzy razem tworzą lepszą przyszłość.

Dołącz do nas i zobacz, jak razem możemy zmieniać świat ubezpieczeń na lepsze!

Zainteresowany? Napisz do nas na unipartner@unilink.pl

Janusz Bednarczyk
dyrektor Departamentu Rozwoju Sieci w Unilink


Dobre oznakowanie + sprawdzony marketing od Unilink = Twoja przewaga na lokalnym rynku