TUW PZUW: Ubezpieczenie dla franczyzobiorców

0
219

TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych przygotował pierwsze na rynku ubezpieczenie od ryzyka biznesowego dla franczyzobiorców. Z „Polisy na biznes”, której stworzeniu przyświecała idea wspierania małej przedsiębiorczości, w pierwszej kolejności skorzysta ponad 6 tys. franczyzobiorców sieci sklepów Żabka.

– Odpowiadamy na potrzeby rynkowe i wspomagamy drobnych przedsiębiorców, którzy tworzą sieci franczyzowe. Ich bezpieczeństwo finansowe nabiera jeszcze większej wagi po trudnym okresie pandemii. Dlatego proponujemy polisę, która chroni przed biznesowym ryzykiem, np. niewypłacalności, jeśli sytuacja zmusi przedsiębiorców do zaprzestania działalności gospodarczej – mówi Rafał Kiliński, prezes TUW PZUW.

– Ubezpieczenie jest dostępne dla wszystkich franczyzobiorców Żabki, a dzięki skali naszego działania koszt ubezpieczenia jest bardzo atrakcyjny – mówi Adam Manikowski, dyrektor zarządzający Żabka Polska.

– Formuła ubezpieczeń wzajemnych pozwala na dużą elastyczność i dostosowanie oferty do oczekiwań ubezpieczonych. Współpraca z siecią Żabka i jej franczyzobiorcami jest modelowa. Z ich udziałem stworzyliśmy skrojony na miarę produkt, dopasowany do potrzeb franczyzobiorców. Opierając się na tych doświadczeniach, będziemy rozwijać ofertę, nawiązując współpracę z innymi sieciami franczyzowymi i tworząc odpowiadające im rozwiązania – zapowiada Sebastian Wiatr, dyrektor Biura Ubezpieczeń Korporacyjnych TUW PZUW.

(AM, źródlo: TUW PZUW)