TUZ Ubezpieczenia sponsorem Aluron CMC Warty Zawiercie

0
731

TUZ Ubezpieczenia zostało sponsorem siatkarskiego klubu Aluron CMC Warta Zawiercie na sezon 2024/2025. Logo firmy pojawi się między innymi na banerach i klubowej ściance.

Początki klubowej siatkówki w Zawierciu sięgają 1957 roku.  Drużyna ma na koncie brązowy medal PlusLigi, występowała też w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Obecnie jest na trzecim miejscu w tabeli rozgrywek ligowych.

– Naszym celem jako sponsora jest wspieranie lokalnej społeczności i zaangażowanie w rozwój sportowy regionu. Prywatnie jestem pasjonatem sportu od zawsze, a siatkówka, także ze względu na wspaniałą rodzinną atmosferę podczas meczów, ma szczególne miejsce w moim sercu. Dlatego z ogromną radością podejmujemy współpracę z Aluron CMC Wartą Zawiercie, wspierając ich drogę do sukcesu. Jesteśmy pewni, że nasze zaangażowanie przyczyni się do jeszcze większego rozwoju klubu i osiągania najwyższych celów sportowych – mówi Dawid Piasecki, członek zarządu TUZ Ubezpieczenia.

– Serdecznie witamy firmę TUZ Ubezpieczenia jako nowego partnera i sponsora naszego klubu. Cieszymy się, że TUZ wspiera lokalny sport i wybrało nasz klub. Z pewnością przyczyni się to do osiągnięcia kolejnych sukcesów przez Aluron CMC Wartę Zawiercie – dodaje Kryspin Baran, prezes Aluron CMC Warty Zawiercie.

(AM, źródło: Brandscope)