Ubezpieczenie podróżne w aplikacji Sygic

0
332

Nawigacja GPS offline Sygic we współpracy z należącym do grupy Ahmea Union Insurance zaoferowała ubezpieczenia turystyczne wszystkim swoim użytkownikom z krajów Unii Europejskiej.

– Naszą misją jest szybkie reagowanie na potrzeby rynku dzięki nowym technologiom, które oprócz nawigacji pomagają zwiększyć bezpieczeństwo za kierownicą. Bezpieczeństwo w podróży jest kwestią kluczową. Jesteśmy więc pewni, że opcja ubezpieczenia podróżnego Sygic GPS Navigation zostanie doceniona przez klientów podczas planowania wakacji i podróży, a także w przyszłości – powiedział dyrektor generalny Sygic, Martin Strigač.

Poza zwykłym ubezpieczeniem podróżnym coraz więcej krajów wymaga, aby odwiedzający mieli dodatkowe ubezpieczenie na wypadek zakażenia Covid-19. Jednak ta ochrona wciąż nie jest standardem w towarzystwach ubezpieczeniowych. Aplikacja nawigacyjna Sygic wyróżnia się na rynku światowym, oferując ubezpieczenie podróżne z ochroną Covid-19. Ponadto ubezpieczenie można wykupić również bezpośrednio podczas podróży. Przyjazny dla użytkownika design zapewnia ubezpieczenie klientów w ciągu kilku sekund, z ochroną ubezpieczeniową natychmiast po dokonaniu płatności.

Sygic oferuje krótkoterminowe ubezpieczenie podróżne (z dodatkową opcją chroniącą na wypadek zachorowania na Covid-19 oraz roczną polisę. To pierwsze pokrywa koszty leczenia w Europie i krajach sąsiednich do kwoty 250 tys. euro oraz usługi pomocowe. Opcja dodatkowa, czyli koszty leczenia Covid-19, pokrywa te wydatki do kwoty 50 tys. euro.

Ubezpieczenie roczne jest skierowane do osób, które spędzają w podróży co najmniej 25 dni w roku. Klienci otrzymują ubezpieczenie na wielokrotne wyjazdy za granicę na 365 dni; natomiast maksymalny okres ubezpieczenia na jedną podróż wynosi 30 dni. Polisa obejmuje również koszty leczenia w Europie i krajach sąsiednich do 250 tys. euro.

Ubezpieczenie podróżne jest dostępne w Sygic GPS Navigation dla kierowców z płatną licencją na nawigację. Ponadto każdy, kto ma aplikację nawigacyjną Sygic na swoim telefonie – nawet w wersji bezpłatnej – może wykupić ubezpieczenie na podróż samolotem, autobusem, pociągiem, statkiem lub motocyklem. Ubezpieczenie jest dostępne dla telefonów z systemem Android. Wersja dla systemu iOS zostanie wydana jeszcze tego lata.

(AM, źródło: Sygic)