Unum: Aneta Podyma-Milczarek wśród 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce

0
1047

Magazyn „Home&Market” wydał tegoroczną edycję zestawienia 50 najbardziej wpływowych kobiet. W gronie wyróżnionych znalazła się prezes zarządu Unum Aneta Podyma-Milczarek.

– Czuję się zaszczycona i dziękuję redakcji „Home&Market” za to wyróżnienie. My, kobiety mamy ogromny potencjał: jesteśmy zaangażowane, uważne, potrafimy otwarcie się komunikować oraz tworzyć pełne wzajemnego wsparcia społeczności. Mamy doskonałą umiejętność kształtowania kultury skierowanej na człowieka. Opieramy się na kreatywności, pasji i odpowiedzialności. We wzajemnej współpracy z panami tworzymy niezwykle skuteczne, komplementarne zespoły. To różnorodność jest niezbędna do rozwoju i tworzenia środowisk, które sprzyjają osobistym sukcesom zarówno kobiet, jak i mężczyzn – komentuje Aneta Podyma-Milczarek.

Celem raportu jest zebranie sylwetek tych kobiet, których doświadczenia i osobiste historie mogą stanowić inspirację dla innych. W raporcie uwzględniono odnoszące sukcesy przedsiębiorczynie, osobistości ze świata sztuki i biznesu, a także kobiety, które swoją postawą przełamują bariery i realizują swoje zawodowe marzenia.

(AM, źródło: Unum)