W assistance powrót do normalności

0
168

Powrót do normalnego funkcjonowania car assistance stał się faktem. Dotyczy to także usług dodatkowych, takich jak wynajem samochodów zastępczych, transport, hotele, serwisy – informuje Starter24 w raporcie na temat usług car assistance w Europie, opracowanym na podstawie danych pochodzących z sieci ARC Europe Group.

W chwili obecnej nie ma żadnych problemów z usługami podstawowymi, takimi jak kontakt z call center, naprawa na drodze i holowanie. Dostępne są także usługi dodatkowe (wynajem samochodów zastępczych, usługi taxi, hotele). Ponadto do normalności wracają także holowania międzygraniczne (tzw. cross-border), oczywiście z wyjątkiem krajów, które w dalszym ciągu nie otworzyły swoich granic (np. Rosja).

Wolumeny zdarzeń assistance wracają do poziomu z 2019 roku i daje się zauważyć sezonowy wzrost ruchu związany z wakacjami – konkludują autorzy raportu.

Branża car assistance w Polsce działa normalnie, nie ma żadnych problemów z dostępnością usług car assistance oraz usług hotelowych komentuje Eryk Kuczyński, p.o. dyrektora operacyjnego Starter24. – Zauważalny jest coroczny sezonowy wzrost ruchu w okresie wakacyjnym. Wolumen spraw assistance wrócił do poziomu zakładanego w budżeciedodaje.

(KS, źródło: Starter24)