Warta dla Ciebie już w odświeżonej odsłonie

0
916

Od listopada ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny jest oferowane w nowej wersji. Polisa została uproszczona, a także ułatwiono proces jej personalizacji, dzięki czemu łatwiej będzie dopasować produkt do zmieniających się oczekiwań klientów. Ubezpieczenie będzie można kupić tradycyjnie u agenta lub zdalnie, dzięki wprowadzonej niedawno usłudze elektronicznej weryfikacji tożsamości ID UFG.

Warta dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie na życie z pakietem medycznym. Dostępne jest dla różnych segmentów klientów, m.in. singli, rodzin z dziećmi czy par żyjących w związkach nieformalnych. Od listopada polisa jest oferowana w odświeżonej wersji, a najważniejszą zmianą jest 5 nowych pakietów dodatkowych.

– Klienci decydujący się na zakup będą mogli w trzech prostych krokach dopasować zakres ubezpieczenia do ich stylu życia i obecnej sytuacji. Wystarczy, że wybiorą jeden z wariantów, który najlepiej odpowiada ich oczekiwaniom, a następnie dobiorą do tego pakiety dodatkowe. I to tak naprawdę wszystko. Nowością, która czeka na klientów, jest możliwość zakupu polisy w sposób zdalny – bez wychodzenia z domu, dzięki usłudze weryfikacji tożsamości ID UFG – mówi Marek Twardowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów TUnŻ Warta.

Inną nowością jest zmiana daty początku okresu ubezpieczenia. Obecnie jest to pierwszy dzień po wystawieniu wnioskopolisy, a ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się kolejnego dnia po wpłynięciu pierwszej składki, a nie od początku kolejnego miesiąca, jak było dotychczas.

– W odświeżonym Warta dla Ciebie i Rodziny początek odpowiedzialności ubezpieczyciela przypada na kolejny dzień po wpływie pierwszej składki na rachunek Warty, dzięki czemu klienci mogą szybko objąć swoją rodzinę oczekiwaną ochroną. Warta dla Ciebie i Rodziny to bowiem ubezpieczenie o bardzo szerokim zakresie, dające bezpieczeństwo finansowe w codziennym życiu, w tym również w przypadku zachorowania na Covid-19 – dodaje Marek Twardowski. 

W standardzie oferty znajduje się Pakiet Medyczny, w ramach którego Warta niezwłocznie zorganizuje specjalistyczną pomoc, w tym wizytę lekarza, rehabilitację czy też transport medyczny. Dodatkowo ubezpieczyciel zapewni transport i naprawę roweru po wypadku czy nawet prywatne lekcje dla dziecka, które ulegnie wypadkowi lub zachoruje.

(AM, źródło: Warta)