Warta rozbuduje techniczną ofertę korporacyjną

0
369

Po wakacjach Warta planuje wprowadzić na rynek zupełnie nowy zestaw produktów technicznych i majątkowych dla klientów korporacyjnych. Nowa propozycja ochronna obejmie maszyny budowlane, maszyny od awarii, sprzęt elektroniczny oraz mienie.

We wrześniu oferta Warty ma poszerzyć się o zestaw nowych produktów technicznych, czyli ubezpieczeń maszyn i urządzeń budowlanych, maszyn i urządzeń oraz sprzętu elektronicznego. Na październik zakład zaplanował wprowadzenie nowego ubezpieczenia mienia od zdarzeń losowych. Każdy z tych produktów, z wyjątkiem ubezpieczenia maszyn i urządzeń budowlanych, zawiera dodatkowo sekcję związaną z utratą zysku brutto (czyli odpowiednio MLOP, ELOP oraz BI).

Ubezpieczyciel deklaruje, że w swoich pracach koncentrował się na tym, aby nowe produkty oferowały dużą wartość dla klientów. Dlatego już w podstawowym zakresie OWU ochroną objęty jest m.in. szeroki wachlarz kosztów dodatkowych, jakie klienci mogą ponieść w związku ze szkodą. Nowe produkty konstruowano też tak, aby były przyjazne i wygodne dla pośredników. Dlatego już w podstawowym zakresie OWU znalazło się wiele postanowień, które do tej pory były wprowadzane jako klauzule dodatkowe. Szczegóły nowych produktów technicznych zostaną zaprezentowane w sierpniu i wrześniu.

(AM, źródło: Warta)