Wojciech Abłażej członkiem zarządu Agencji Konsultant

0
790

Z dniem 1 października do zarządu Agencji Konsultant, działającej w ramach Superpolisy Ubezpieczenia, dołączył Wojciech Abłażej. Nowy członek zarządu będzie odpowiedzialny za nadzór nad procesami sprzedażowymi i obsługowymi spółki. Dotychczas Wojciech Abłażej odpowiadał w strukturach grupy za sprzedaż oraz pakiety dealerskie.

– Jestem przekonany, że wieloletnie doświadczenie Wojtka, znajomość branży oraz jego wiedza i zaangażowanie w rozwój grupy przyczynią się do jeszcze większych sukcesów, a rola członka zarządu pozwoli na realizację założonych przez niego celów. Cenimy to, że w ciągu tych 3 lat tak dobrze zrozumiał nasz biznes i styl jego prowadzenia. Cieszę się, że dołącza do mnie i do Jakuba Nowińskiego – podkreśla Maciej Przybyszewski, prezes zarządu Agencji Konsultant.

– Dziękuję za zaufanie i ciepłe przyjęcie. Cieszę się, że mogę przyczynić się jeszcze bardziej do wzmocnienia pozycji rynkowej agencji i w pełni wykorzystać potencjał firmy – mówi Wojciech Abłażej

Wojciech Abłażej z wykształcenia jest prawnikiem i absolwentem ubezpieczeniowych studiów podyplomowych na SGH. Z rynkiem ubezpieczeniowym związany jest ponad 25 lat, a z Grupą Superpolisa od prawie 3 lat. Doświadczenie zdobywał w strukturach m.in. Generali, PZU i Concordii oraz poprzez prowadzenie własnej agencji ubezpieczeniowej.

Agencja Konsultant sp. z o.o. zajmuje się pośrednictwem ubezpieczeniowym, negocjacjami i sprzedażą ubezpieczeń w ramach projektu Superpolisa Ubezpieczenia. Obsługuje masowe, specjalistyczne programy ubezpieczeniowe w rozległych sieciach B2C i B2B oraz oferuje ubezpieczenia w ramach programów przygotowanych we współpracy z dealerami.

(AM, źródło: Superpolisa Ubezpieczenia)