WTW: MiŚ cyberbezpieczny za przystępną cenę

0
502

Globalna firma brokerska WTW przedstawiła ofertę specjalistycznych cyberubezpieczeń dopasowaną do potrzeb przedsiębiorstw z rocznym przychodem poniżej 50 mln dol.

Przedsięwzięcie ma na celu usprawnienie procesu uzyskiwania kompleksowej ochrony cyberubezpieczeniowej, zapewniając małym i średnim przedsiębiorstwom skuteczny dostęp do mającej fundamentalne znaczenie ochrony przed ryzykami cyfrowymi – odnotowuje portal Insurtech Insights.

Za pośrednictwem samoobsługowych platform do kwotacji przedsiębiorcy mogą obecnie z łatwością uzyskiwać konkurencyjne stawki, dzięki innowacyjnemu podejściu WTW.

WTW już współpracuje z wiodącymi ubezpieczycielami, takimi jak Coalition, CFC, Cowbell i Chubb, kładąc nacisk na zaangażowanie w zapewnianie solidnych opcji ochrony, dostosowanych do szczególnych potrzeb MiŚów.

Rzecznik WTW powiedział, że podczas gdy brokerzy obecnie skupiają się na ułatwianiu procesu transakcyjnego, firma pozostaje zaangażowana w rozwój zastosowania technologii, aby wzmocnić efektywność służącą ubezpieczonym w przyszłości. Przy stałych inwestycjach w nowoczesne rozwiązania technologiczne, WTW przewiduje niezakłócone i przyjazne użytkownikowi doświadczenie ubezpieczeniowe dla MiŚów, odpowiadające ewoluującym uwarunkowaniom cyberbezpieczeństwa. 

Jesteśmy w momencie transformacji nastawionej na szczególne problemy, z jakimi borykają się małe i średnie przedsiębiorstwa w sferze cyberbezpieczeństwa. Poprzez strategiczne partnerstwa z najbardziej liczącymi się ubezpieczycielami cyber i dostarczanie zasobów, zapewniamy MiŚom dostęp do przystępnej cenowo i kompleksowej ochrony. Ta inicjatywa pozycjonuje cyberbezpieczeństwo jako integralny i sterowalny komponent ich strategii biznesowej i zarządzania ryzykiem przedsiębiorstwa – powiedziała Jessica Klipphahn kierująca północnoamerykańskim działem cyber WTW.

AC