Odszkodowanie od Beesafe przyjdzie Blikiem

0
823

Beesafe chce wykorzystać przelewy Blik do szybkich wypłat odszkodowań – dowiedział się serwis cashless.pl. Wdrożenie tego rozwiązania zaplanowano na ostatni kwartał 2022 roku.

Aby móc zrealizować wypłatę za pośrednictwem Blika, szkoda nie może być duża ani skomplikowana. – Do automatycznych wypłat planujemy klasyfikować szkody, w których pojazdy mają nieduże uszkodzenia, stan auta będzie pozwalał na dalsze bezpieczne użytkowanie przez klienta, a odpowiedzialność towarzystwa za zdarzenie nie będzie zakwestionowania – tłumaczy Rafał Mosionek, prezes Beesafe.

Limit kwotowy szybkiej wypłaty odszkodowania wyniesie 5 tys. zł.

Insurtech planuje uwzględniać preferencje klientów, dlatego każda wypłata zostanie poprzedzona zapytaniem o zgodę na szybki przelewew. – Wbrew pozorom nie dla każdego taka droga jest oczywistym wyborem – tłumaczy Rafał Mosionek.

Szybkie przelewy Blik to kolejny elementem usprawniający likwidację szkód w Beesafe. W maju insurtech pochwalił się nawiązaniem współpracy z Tractable, dzięki której będzie mógł wyceniać uszkodzenia w kilka minut na podstawie automatycznej analizy zdjęć pojazdu.

Więcej:

Cashless.pl z 25 lipca, Ida Krzemińska-Albrycht, „Beesafe usprawni wypłaty odszkodowań. Wykorzysta szybkie przelewy Blik”

(KS, źródło: cashless.pl)