Z NAU agenci mogą więcej

0
708

Agenci współpracujący z NAU mogą liczyć na wiele ułatwień i benefitów, które w istotny sposób wpływają na ich codzienną pracę. NAU odważnie wdraża autorskie rozwiązania, w tym nowoczesne narzędzia informatyczne automatyzujące codzienną pracę agentów oraz konkursy i programy wsparcia, których wymierne efekty agenci docenili szczególnie w czasie pandemii. Do tego dochodzi jeden z najbardziej zróżnicowanych na rynku portfeli towarzystw ubezpieczeniowych.

Tarcza 5.0 – zwiększ swoje dochody

Od początku maja trwa kolejna edycja autorskiego programu NAU – Tarcza 5.0, który pozwala na uzyskanie dodatkowej prowizji za polisy sprzedawane przez NAU24. Ideą akcji jest ochrona dochodów agentów (istotna szczególnie w czasie pandemii), a docelowo ich zwiększenie.

Program został uruchomiony w zeszłym roku i od razu stał się jednym z najpopularniejszych rozwiązań opracowanych przez NAU w historii firmy. Do tej pory z dodatkowej prowizji skorzystało już kilkuset agentów. Najlepsi zwiększali swoje przychody nawet o ok. 2 tys. zł miesięcznie.

– To są konkretne pieniądze, które można przeznaczyć na dowolne cele – mówi Adam Rowicki, prezes zarządu NAU SA. – Agent ma pełną swobodę w dysponowaniu tymi środkami, ale przekładając je choćby na zawodowe potrzeby, łatwo zauważyć, że Tarcza 5.0 może spokojnie pokryć np. miesięczne koszty wynajmu biura czy akcji promocyjnej. To czysty zysk i wymierna korzyść finansowa.

Obecna edycja programu potrwa do końca października.

W ten sposób Tarcza 5.0 wspierać będzie agentów przez okrągły rok – dodaje Adam Rowicki. – To świetny przykład na mądre partnerstwo w biznesie. Cały czas szukamy rozwiązań, które dla wszystkich stron są zyskowne i atrakcyjne. Zgodnie ze strategią win-win współpracujemy z agentami, pamiętając o uczciwej komunikacji oraz otwarcie rozmawiając o tym, co każda ze stron uważa za korzystne.

Agent otrzymuje dostęp do NAU24 już z chwilą podpisania umowy i od razu otwierają się przed nim olbrzymie możliwości tego narzędzia. NAU24 to jednak coś więcej niż „tylko” program do kalkulacji, polisowania oraz bieżącej obsługi klienta. W praktyce to innowacyjny i intuicyjny ekosystem nowoczesnego agenta, składający się z platformy internetowej, aplikacji mobilnej oraz rozbudowanego, profesjonalnego zaplecza backoffice’owego.

Trasti – nowe TU w twoim portfelu

Do portfolio towarzystw ubezpieczeniowych NAU dołączyło Trasti. Jest to nowa marka ubezpieczeń na polskim rynku, oferująca produkty słoweńskiego Zavarovalnica Triglav. To jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie Południowej, notowane na giełdzie w Ljubljanie.

NAU jest pierwszą polską multiagencją, która udostępnia ofertę Trasti w swoim systemie NAU24.

– Dodatkowa prowizja z programu Tarcza 5.0 sprawia, że polisowanie Trasti w NAU24 jest obecnie najlepszą taką ofertą dla agentów w Polsce – mówi Jolanta Kossakowska-Wojdaszka, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Rozwoju Sieci Agencyjnej w NAU. – Nowe towarzystwo w portfelu to także większy wybór rozwiązań ubezpieczeniowych dla klientów, a w efekcie większe możliwości efektywnego odpowiadania na ich potrzeby.

Zwiększanie konkurencyjności agentów jest w naszym DNA, dlatego agenci współpracujący z NAU otrzymują prawie nieograniczone możliwości rozwijania swoich biznesów. Z NAU mogą po prostu więcej.