Zapraszamy agentów do gry w mistrzowskim stylu

0
1671

Kiedy słyszymy hasło „mistrzowski styl”, nasza wyobraźnia kieruje się ku wielkim osiągnięciom, perfekcji w każdym calu i nieustającej pasji do bycia najlepszym w swojej dziedzinie.

26 października 2023 r. w eleganckich wnętrzach hotelu Afrodyta LINK4 zaprosiło do rozmowy o mistrzostwie w świecie ubezpieczeń grupę ponad 100 agentów, którzy podpisali z ubezpieczycielem umowę bezpośrednią. Galę prowadzili Anna Wszoła i Maciej Kosik.

W tym momencie sieć agencji bezpośrednio współpracujących z LINK4 zbliża się do 700.

W konsolidującym się świecie, gdzie rywalizują ze sobą bardzo duże podmioty, bezpośrednie relacje oparte na współpracy, partnerstwie i rozmowie są szczególnie cenne. Chcemy współpracować z niezależnymi agentami, którzy podobnie jak my w LINK4, kierują się takimi wartościami, jak klient, szacunek i mistrzostwo – mówiła Agnieszka Wrońska, CEO LINK4.

Firma jest obecna w Polsce od 2003 r., początkowo działając wyłącznie w kanale bezpośrednim, a od 2010 r. również w kanale agencyjnym. W tym momencie agenci przynoszą do LINK4 56% biznesu. Technologia pozostała oczkiem w głowie i rynkowym wyróżnikiem.

Uważamy, że model współpracy towarzystw ubezpieczeniowych z agentami na umowach bezpośrednich będzie rozwijał się w związku z postępującą konsolidacją rynku multiagencyjnego. Czynnikiem sukcesu będą nowoczesne narzędzia, dobrze dopasowane do potrzeb agentów. Na ich rozwój bardzo mocno stawiamy – przekonywał Michał Chyczewski, członek zarządu LINK4.

O mistrzowskich planach dotyczących transformacji Strefy Agenta opowiadał Paweł Rabiński, dyrektor Pionu Sprzedaży Agencyjnej LINK4.

Dążymy do tego, żeby być towarzystwem pierwszego wyboru dla agentów. To oznacza mistrzowską ofertę współpracy, mistrzowskie narzędzia i mistrzowskie wsparcie – podkreślał Paweł Rabiński.

Dzień był okazją do poznania kluczowych wartości LINK4, różnorodnych pasji pracowników, wręczenia statuetek najlepszym agentom, ale też do rozmowy na poważne tematy biznesowe.

W panelu dyskusyjnym, prowadzonym przez Aleksandrę Wysocką, redaktorkę naczelną „Gazety Ubezpieczeniowej”, oprócz Agnieszki Wrońskiej i Michała Chyczewskiego wzięli udział również agenci – Tomasz Porębski i Krzysztof Pierzchała. Mówiono o wyzwaniach stojących przed agentami, narzędziach, zmieniających się oczekiwaniach i zachowaniach klientów oraz o technologii.

Krzysztof Ignaczak, wybitny siatkarz, którego kariera sportowa jest inspiracją dla wielu, był gościem specjalnym gali. Jego doświadczenia z boiska okazały się szczególnie inspirujące w kontekście dyskusji o mistrzostwie w biznesie. Ignaczak podzielił się swoją perspektywą na temat tego, jak pasja, determinacja i dążenie do doskonałości mogą być przeniesione z boiska siatkarskiego do innych sfer życia.

W świecie ubezpieczeń, podobnie jak na siatkarskim boisku, prawdziwe mistrzostwo osiąga się dzięki ambitnym celom, ciężkiej pracy, zaangażowaniu i grze zespołowej. Podstawą jest mocna drużyna, połączona wartościami i wiarą we wspólny kierunek działania.

LINK4 gra na polskim boisku już od 20 lat i ma motywację do tego, by sięgać po coraz więcej. Ważne jest to, żeby dialog z agentami pozostał stałym elementem gry.