Zaproponuj klientowi złoto inwestycyjne

0
1351

Niepewna sytuacja na rynkach finansowych skłania pośredników do poszukiwania bezpiecznych produktów inwestycyjnych dla swoich klientów. Jednym z nich, znanym od setek, a może nawet tysięcy lat jest złoto.

Klient może samodzielnie nabywać złoto inwestycyjne, jednak znacznie korzystniejszą cenę uzyska, uczestnicząc w grupie zakupowej.– Program Powiernik to połączenie sił zakupowych naszych klientów. Program powstał, aby umożliwić jego członkom kupowanie złota inwestycyjnego przy zachowaniu standardów i korzyści właściwych rynkowi hurtowemu.

Teraz każdy z nas, bez względu na wielkość zakupu (minimalna wpłata wynosi 200 zł), kupuje fizyczne złoto inwestycyjne w bardzo dobrej cenie. Mamy taką możliwość, ponieważ jesteśmy partnerem niemieckiej mennicy C.Hafner (LBMA). Zakupione za naszym pośrednictwem złoto zawsze stanowi własność klienta – tłumaczy Dariusz Furmaniuk, prezes zarządu Powiernik SA.

Dariusz Furmaniak

Program Powiernik stanowi bardzo ciekawe uzupełnienie oferty produktowej dla agentów ubezpieczeniowych.

Od 2013 r. budujemy sieć przedstawicieli na terenie całego kraju. Do współpracy pozyskujemy osoby reprezentujące najwyższe standardy etyczne. Nasi profesjonalni przedstawiciele wykazują się rzeczywistą troską o klienta.

Złoto inwestycyjne to nie jest sposób na łatwe wzbogacenie się w trudnych czasach, ale narzędzie do długoterminowego zabezpieczenia majątku, dlatego wymaga profesjonalnej i nieco edukującej sprzedaży ze strony przedstawiciela – podkreśla Dariusz Furmaniuk.

Posiadanie prywatnej rezerwy złota inwestycyjnego to tworzenie fizycznie istniejącej, namacalnej wartości, która:

  • potrafi ochronić majątek przed inflacją lub dewaluacją,
  • potrafi ochronić majątek w przypadku reformy walutowej,
  • jest niezależna od banków i innych instytucji finansowych,
  • w każdej chwili może być dowolnie rozdysponowana,
  • jest uznawana i wyceniana na całym świecie.

Należy także pamiętać, że wydobycie złota jest coraz trudniejsze i coraz droższe, a jego światowe zasoby są coraz mniejsze. Może to mieć niebagatelny wpływ na cenę złota w dłuższej perspektywie.

Firma Powiernik od kilku lat rozbudowuje na terenie Polski sieć profesjonalnych przedstawicieli. Żeby do nich dołączyć i poszerzyć swoją ofertę produktową o złoto inwestycyjne, należy wypełnić formularz pod adresem http://powiernik.net/wspolpraca/  

Jeszcze raz podkreślam, że nie jest to produkt dla każdego. Dlatego bardzo starannie wybieramy naszych współpracowników, z którymi potem współpracujemy najczęściej przez wiele, wiele lat – dodaje Dariusz Furmaniuk.


KOMENTARZE AGENTÓW

Moi klienci bardzo chętnie inwestują w złoto

Z usługami finansowymi jestem związany od 23 lat. Zaczynałem w branży bankowej, a potem zacząłem specjalizować się w ubezpieczeniach i funduszach inwestycyjnych. Z firmą Powiernik współpracuję od sześciu lat i mam jak najlepsze doświadczenia. Złotem inwestycyjnym zainteresowałem się po kryzysie w latach 2008–2012, chcąc zaproponować moim klientom bezpieczny sposób gromadzenia kapitału i długoterminowego oszczędzania. To produkt praktycznie dla każdego, tylko wiele osób dotychczas się z nim nie zetknęło. Kilkadziesiąt lat komunizmu przerwało tradycję inwestowania w sztabki złota czy monety i teraz stopniowo odbudowujemy świadomość, jak takie rozwiązanie funkcjonuje.

Artur Sieradzki

Program Powiernik cieszy się dużym uznaniem ze względu na bardzo elastyczne warunki. Klient nie musi regularnie wpłacać środków do programu i w każdym momencie może posiadane przez siebie sztabki otrzymać. W ostatnich tygodniach z powodu niepewnej sytuacji gospodarczej na świecie globalne zainteresowanie złotem inwestycyjnym radykalnie wzrosło. Trzeba być ostrożnym, bo niektóre firmy istotnie zwiększyły swoje marże. Powiernik SA zachował warunki niezmienione, co klienci i agenci dodatkowo doceniają. Jako agent mam stabilną prowizję za uruchomienie programu i partnerskie podejście zespołu Powiernika. Bardzo to sobie chwalę.

Artur Sieradzki
ART FINANCE


Wartościowa i stabilna lokata kapitału dla każdego, kto ma nadwyżki finansowe

Na rynku finansowym jestem obecny od kilkunastu lat, oferując wraz z zespołem różnego typu produkty finansowe. Z Powiernikiem współpracujemy od trzech lat. Moim zdaniem to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy partner biznesowy, jakiego spotkałem w swojej długiej karierze. Wyróżnia się pod względem rzetelności i solidności. Firma działa na najwyższych standardach biznesowych i zarówno do zarządu, jak i do kadry zarządzającej mam pełne zaufanie. Dlatego też jestem zagorzałym zwolennikiem inwestowania w złoto właśnie poprzez Powiernika.

Moim zaufaniem cieszą się zwłaszcza programy w formie regularnego oszczędzania w złocie. Kto kupuje złoto inwestycyjne? Bardzo różne osoby, ale na pewno o nieco wyższym od przeciętnego poziomie świadomości finansowej. To wartościowa i stabilna lokata kapitału dla każdego, kto ma nadwyżki finansowe. Ze względu na swoją elastyczność są to programy przeznaczone praktycznie dla każdego z nas. Sam oczywiście też taki program posiadam.

Złoto zawsze miało i najprawdopodobniej zawsze będzie miało bezdyskusyjną zaletę przenoszenia wartości majątku w czasie. Osobiście uważam, że skoro rządy wszystkich liczących się państw trzymają część oszczędności w złocie, to każdy z nas też powinien. Oszczędzanie w złocie nie jest żadną wirtualną obietnicą przyszłych zysków. W tym przypadku klient otrzymuje coś namacalnego, czyli konkretną sztabkę.

Stanisław Oleksiuk
Rest Capital Investments sp. z o.o. sk.


Więcej informacji: http://powiernik.net