Zdzisław Jankowski włącza się w struktury Superpolisy

0
423

Działający na rynku od ponad 30 lat, współpracujący z blisko 300 pośrednikami ubezpieczeniowymi Zdzisław Jankowski przystąpił do struktur Grupy Superpolisa.

– Bardzo mi zależało na tym, aby znaleźć stabilnego partnera godnego zaufania. Wiemy, że Superpolisa zapewni nam potrzebne zaplecze, jednocześnie pozwalając zachować własną tożsamość. Jestem przekonany, że wszystkie działania, które podejmiemy w najbliższym czasie, przełożą się na wspólny sukces. Z naszym partnerem zbliżyła nas wizja rozwoju i jednakowe podejście do tego, że najważniejsze są relacje między ludźmi – powiedział Zdzisław Jankowski.

– Doceniając doświadczenie i relacje, które nasz partner nabywał i budował przez lata, z radością witamy Zdzisława w Grupie Superpolisa. Szczególnie istotne jest zaufanie, jakim nas obdarzył. Decyzję o budowaniu wspólnej przyszłości podjął na podstawie doświadczeń naszych pozostałych parterów oraz rozmów z nami. Jestem przekonany, że nasz wyjątkowy model joint venture to odpowiedź dla każdego, kto szuka strategicznego partnera – dodał Maciej Przybyszewski, członek zarządu Grupy Superpolisa.

(AM, źródło: Superpolisa Ubezpieczenia)