Znany agent pomaga budować markę osobistą

0
1159

Znany Agent to nie tylko portal pomagający wyszukać najlepszego agenta w okolicy, to nie tylko miejsce, gdzie klient może zostawić rekomendację, sprzyjając tym samym rozwojowi portfolio i budowaniu pozytywnego wizerunku w internecie. Chcemy pójść o krok dalej.

Narzędzia, które są wizytówkami w sieci, już istnieją (Facebook, Instagram itp.) i chociaż to nie są miejsca tylko dla agentów ubezpieczeniowych, w jakiś sposób odgrywają swoją rolę. Jeśli agent XXI wieku chce przetrwać, to po pierwsze musi być w sieci, a po drugie umiejętnie zarządzać narzędziami, które ma do dyspozycji.

Nasz portal będzie miejscem, gdzie agent nie tylko stworzy profesjonalną wizytówkę, ale również nauczy się, jak założyć i prowadzić kanały w social mediach oraz efektywnie pozyskiwać z nich klientów.

Nowe funkcjonalności Znanego Agenta

Już niebawem rozpoczniemy współpracę z firmą Insly, mówi o tym dyrektor zarządzająca Insly w Polsce – Agnieszka Dąbrowska. Otwieramy się na firmy zewnętrzne, które podobnie jak my, mają pomysły i rozwiązania ułatwiające pracę agenta ubezpieczeniowego.

Kolejnymi funkcjonalnościami, które już działają na naszym portalu, są zakładka w menu użytkownika wideo i szkolenia, gdzie będą umieszczane wszystkie treści szkoleniowe i informacyjne.

Chcemy zapraszać specjalistów, którzy będą szkolić agentów z naszej platformy w tematyce rozwoju osobistego, social mediów i pozyskiwania klientów.

Znany Agent na YouTube

To kolejna nowość w świecie agenta ubezpieczeniowego. Ruszamy z naszym kanałem, gdzie będziemy przedstawiać treści dotyczące rozwoju, pracy, jaki i samych agentów ubezpieczeniowych, pokazując odrobinę życia prywatnego.

W tej chwili na YouTube mamy trzy cykle programów.

„Nieznane fakty z życia znanego agenta” to krótkie wywiady z użytkownikami naszego portalu, każdy dostaje dziesięć takich samych pytań, np.: Czy pamiętasz swojego pierwszego klienta? Jaką jedną rzecz zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę?

Odcinki będą pojawiały się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 10.00.

„Znany Agent News” to cykliczny program informacyjny dotyczący portalu Znany Agent. Będziemy w nim przedstawiać m.in. statystyki, informacje o szkoleniach i nowościach, które pojawią się na naszym portalu.

Program będzie emitowany co drugi wtorek o godzinie 9.30.

„Ale Agent w Znanym Agencie” to live prowadzony we współpracy z naszym ambasadorem Eweliną Kałużną. Będziemy zapraszać gości z zewnątrz, którzy będą poruszać tematykę zawodu agenta ubezpieczeniowego.

Program będzie emitowany na żywo w każdą pierwszą środę miesiąca.

Część programów ma charakter otwarty i będzie dostępna na naszych kanałach YouTube i Facebook, jednak większość będzie do obejrzenia tylko dla użytkowników portalu znanyagent.com.

Współpraca z Insly

Mówi Agnieszka Dąbrowska, dyrektor zarządzająca Insly w Polsce:

Łączy nas ze Znanym Agentem filozofia patrzenia na wartość, jaką chcemy dać agentom ubezpieczeniowym, głównej sile dystrybucyjnej na polskim rynku. Insly oferuje system IT, dzięki któremu agenci odzyskują swój czas, kiedy sprawniej obsługują klientów, kalkulują składki i wystawiają polisy.

Znany Agent daje z kolei przestrzeń na promocję wizerunku i wiedzę, która pomaga agentom wzmacniać relacje z klientami. Dla Insly liczy się przede wszystkim obietnica jakościowej przestrzeni dla agentów i w tej strategii widzimy największy potencjał rozwoju portalu i naszej współpracy.

Marcin Fira
twórca portalu ZnanyAgent.com