Agencie, zostań legendą

0
1379

Za nami kolejny już Kongres Sprzedaży PZU SA. Ponad 400 najlepszych agentów i zarządzających zespołami sprzedażowymi spotkało się w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Pierwszego dnia spotkania część biznesową poprowadzili: Piotr Półrolnik, dyrektor Biura Sprzedaży Własnej, oraz Marcin Salata, dyrektor ds. rozwoju sieci. Dyrekcja BSW krótko podsumowała ubiegły rok, zdradziła plany na 2023 r., a także wręczyła wyróżnienia specjalne dla najlepszych agentów w 2022 r.

Dyrektor Piotr Półrolnik przypomniał ideę budowy całej struktury wsparcia i zarządzania wokół potrzeb agenta wyłącznego, podsumował dotychczasowy status zmian rozpoczętych w 2022 r. oraz zapowiedział kilka kluczowych rozwiązań, których wdrożenie podtrzyma i wzmocni dobry trend sprzedażowy osiągnięty w ubiegłym roku.

Zanim jednak rozpoczęła się oficjalna część wydarzenia, uczestnicy spotkali się na konferencjach regionalnych poprowadzonych przez dyrektorów Makroregionów: Annę Ciuruś, Andrzeja Ciosmaka, Konrada Bronieckiego i Dariusza Kwiręga, którzy nagrodzili najlepszych agentów, zarządzających i pracowników w swoich regionach.

Drugiego dnia wieczorem uczestnicy spotkali się na uroczystej Gali Elitarnego Klubu Agentów, podczas której najlepsi agenci i zarządzający odebrali nagrody za wyniki osiągnięte w 2022 r. Wydarzenie poprowadził Łukasz Wojtusik znany ze „Śniadania Mistrzów” w RMF FM Classic.

Blichtr, elegancja i szyk – w tym roku najlepsi z najlepszych świętowali w wyjątkowej atmosferze. Styl tegorocznej Gali EKA nawiązywał do mody i historii z lat 20. i 30. Gościom towarzyszyło hasło Zostań Legendą.

Piotr Półrolnik, dyrektor Biura Sprzedaży Własnej, oraz Patrycja Olszewska, dyrektor ds. sprzedaży, rozpoczęli spotkanie przywitaniem zebranych gości, a po uroczystej kolacji na scenie pojawiła się również Małgorzata Kot, członek zarządu PZU SA, która podziękowała za rekordowe wyniki sprzedaży.

Na scenie laureaci odbierali nagrody nie tylko z rąk Małgorzaty Kot, ale także dyrektora Biura Sprzedaży Własnej Piotra Półrolnika, dyrektor ds. sprzedaży Patrycji Olszewskiej oraz dyrektora ds. sprzedaży i rozwoju portfela agentów Michała Jaczyńskiego.

Wisienką na torcie był spektakl „Lata 20., lata 30.” w wykonaniu teatru Sabat Małgorzaty Potockiej.

Ukoronowaniem Kongresu Sprzedaży PZU SA było wręczenie nagród najlepszym agentom i zarządzającym. Nagrodę dla najlepszego agenta 2022 odebrał Jacek Fiuczek z Sieci Mazowieckiej Południowej.