AppWave! zwycięzcą hackathonu medycznego wspieranego przez PZU Zdrowie

0
516

Zespół AppWave! podołał wyzwaniu „Jak zatrzymać licznik nieodwołanych wizyt lekarskich?”, które PZU Zdrowie zgłosiło w ramach hackhatonu „HAcK NA ZDROWIE 3”, odbywającego się na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Operator patronował wydarzeniu już po raz drugi.

Uczestników hackhatonu wspierały merytorycznie mentorki z PZU Zdrowie: Kamila Płowiec-Bzducha, dyrektorka Biura Zarządzania Doświadczeniami Pacjenta, Paulina Kossakowska, kierowniczka Zespołu Projektowania Doświadczeń i Analiz, oraz Katarzyna Czupa, kierowniczka Zespołu eCommerce, Produktu i Ofert Niestandardowych. Współpracowały przede wszystkim z zespołem AppWaves, który podjął się zgłoszonego przez PZU Zdrowie wyzwania: „Jak zatrzymać licznik nieodwołanych wizyt lekarskich?”. Zespół AppWave zaproponował NonStop, czyli system potwierdzania i umawiania wizyt bazujący na smsach i rozmowach telefonicznych z wykorzystaniem AI. Jurorzy docenili kompleksowość rozwiązania i wyróżnili drużynę PZU Zdrowie pierwszym miejscem.

Laureatów wybrało jury, w skład którego weszli przedstawiciele instytucji naukowych i firm z branży zdrowotnej. PZU Zdrowie reprezentowała Aleksandra Brzezińska, dyrektorka Biura Marketingu i Komunikacji PZU Zdrowie.

(AM, źródło: PZU Zdrowie)