Arval wybrał Cachet do ubezpieczenia floty rowerowej w Polsce

0
856

Arval Service Lease Polska, należący do grupy BNP Paribas lider polskiego rynku w zakresie długoterminowego wynajmu pojazdów nawiązał współpracę z Cachet. Dotyczyć ona będzie ubezpieczenia wynajmowanych rowerów w Polsce.

Współpraca z Cachet zapewnia kompleksowy pakiet ubezpieczeń dla floty rowerów elektrycznych Arval i jej użytkowników, w tym casco, NNW i OC. Oferta została stworzona we współpracy z Allianz Partners i HDI Embedded.

– Na potrzeby długoterminowego wynajmu rowerów szukaliśmy partnera, który podobnie jak my świadczy usługi na najwyższym poziomie, stawiając na innowacyjność i zrównoważony rozwój. Ubezpieczenie, którym Cachet obejmie użytkowników naszych rowerów elektrycznych, zapewni im nie tylko bezstresowe korzystanie z jednośladów, ale także wygodę w pełni cyfrowej obsługi bez potrzeby wypełniania papierowych dokumentów – informuje Rafał Tarnacki, menedżer ds. Produktu i Innowacji Arval Service Lease Polska.

– Nasza współpraca opiera się na wspólnych wartościach i celach. Cachet i Arval rozumieją, że dzięki nowej erze zintegrowanej mobilności nasze miasta staną się bezpieczniejsze, czystsze i bardziej ekologiczne. Efektywna obsługa i ubezpieczenie flot mikromobilnościowych wymaga jednak elastycznego podejścia i nowoczesnych cyfrowych rozwiązań. Jesteśmy dumni, że międzynarodowy pionier w dziedzinie usług leasingowych i rozwiązań mobilnych, taki jak Arva,l docenia wartość produktów i usług Cachet – powiedziała Danuta Żukowska, dyrektorka generalna Cachet w Polsce.

– Ubezpieczenie jest kluczowym czynnikiem umożliwiającym nowoczesną mobilność – powiedział Hedi Mardisoo, prezes i współzałożyciel Cachet. – Pod tym dobrze znanym pojęciem skrywają się jednak istotne zmiany zachodzące w branży, które sami forsujemy od 2018 roku. Osobiste, inteligentne, oparte na danych i elastyczne cenowo ubezpieczenia zostaną już z nami na stałe. To potrójna wygrana zarówno dla operatorów flot, użytkowników końcowych, jak i ubezpieczycieli.

(AM, źródło: Cachet)